Každodenní starosti 14-KONEC

26. září 2012 v 20:40 | Miyu-chan |  Povídky
Takže je tu poslední díl. Celkem jsem z toho taková smutná, ale už jsem to nemohla protahovat. Už bych nevěděla, co psát dál a chci se vrátit k první povídce, kterou sjem se rozhodla úplně orpavit od začátku, rptože se mi nelíbí, co psalo moje dvanáctiútřinácti leté já. Takže užijte si poslední díl. :)


Bylo asi kolem druhé odpoledne a v baru kousek od nemocnice do sebe házel jednu sklenku za druhou poslední žijící Uchiha. V Konoze něco jako prohibice neexistovalo, takže se mohl zpráskat jako pes.
,,Sasuke měl by jsi přestat. Dlouho jsi takhle nepil,'' snažil se ho krotit Naruto, který se na něj přišel podívat mezi podepisováním dokumentů. Byl tady s nimi i jejich bývalý sensei, ale ten se věnoval jenom svojí knížečce.
,,Víte...víte co Kakshli sensei? Pojmenuju svoje děti po vaší tekni...technice-Rai a Kiri. Jo! Tohle udělám. INOOOOO! Kde je zase ta bloncka? Musí to tam napsat.'' To bylo poslední, co ze sebe dostal, než spadl ze židle, praštil se do hlavy a upadl do bezvědomí.
,,Sensei on se zbláznil, že ano?''
,,Nevím Naruto, ale beru ho za slovo. Odnesu ho do nemocnice a ty se vrať ke svojí práci.'' Kakashi si ho naložil na záda a běžel s ním do nemocnice. Mezitím doběhla Ino, která slyšela Sasukeho vyřvávání.
,,Naruto slyšela jsem dobře?''
,,Asi ano.'' Jen na ni mávnul a zmizel. Nechtělo se mu však zpátky do kanceláře a tak si udělal menší zacházku. Věděl kam přesně má jít. Po deseti minutách pěší chůze našel tu, kterou hledal. Seděla v měkké trávě se zavřenýma očima a vychutnávala si dotek slunečních paprsků. Po její pravici si hrála na dece jejich malé světlo všedních dnů. Už o něm věděla, ale oči měla stále zavřené. Po chvíli ji zastínil slunce a pootevřela nejprve jedno oko a poté i druhé. Usmála se na něj a on jí jej oplatil svým, při kterém cítila ten úžasný blažený pocit. Jejich maličká se také dožadovala pozornosti a tahala jej za nohavici.
,,Neboj, nezapomněl jsem na tebe sluníčko.'' Vyhodil svou dcerku vysoko do vzduchu a jako pokaždé ji zachytil. Okolím se ozýval radostný dětský smích. Bylo to téměř idylické, ale oba dva trápila otázka, co bude s jejich přítelem.
,,Naruto-ku, kde je teď?'' Moc dobře věděl, koho tím měla na mysli.
,,Pravděpodobně spí v nemocnici. Úplně se zřídil. Mám strach, co s ním bude.''
,,S pomocí všech to nějak zvládne, ale je tu něco, co dokáže napravit jenom Sakura. Mám takový divný pocit.''
,,Nějak se to zvládne. Budu muset jít. Uvidíme se doma nebo v nemocnici.'' Ještě políbil svou milovanou na rozloučenou a Hikari pocuchal vlásky.

Sasuke se asi po dvou hodinách probudil a bylo mu na zvracení. Vedle sebe už měl připravený kbelík a tak neváhal a spustil to do něj. Slyšel nějaké hlasy, které přicházely z chodby. Pomalu se vyšoural z postele a přidržoval se čeho mohl. Když se mu podařilo otevřít dveře spatřil Kakashiho záda a když zaostřil všiml si, že je v intimní situaci s jednou medičkou. Odkašlal si a šedovlasý ninja zpozorněl. Nasadil si masku a otočil se k Sasukemu. Byl celý zarděný stejně jako ona medička. Ta něco rychle zamumlala a odešla.
,,Sensei to bych do vás neřekl.''
,,Vidím, že už ti je lépe. Před chvíli tu přišla Hinata a říkala, že už to za chvíli bude.'' Sasuke se chtěl rozeběhnout, ale žaludek si usmyslel vyprázdnit celý svůj obsah přímo na Kakashiho. Ten naštěstí stačil v poslední chvíli uhnout.
,,No fuj. Doufám, že to už bylo všechno. Pojď prosím tě. Budu tě přidržovat.'' Sasukemu už se neudělalo znova špatně a tak mohl posledních pár metrů ujít po svých. Naproti mu už šla Ino a na chodbě stáli skoro celá parta.
,,Už jsou na světě. Můžeš se podívat.'' Zavedla ho k prosklené místnosti. Netrvalo dlouho a Sasuke našel dva malé kluky, kteří byli bezpochyby jeho. Měli stejně černé vlasy jako on. Vedle něj stáli Naruto s Hinatou. Na jednu stranu se obou ulevilo, ale zároveň soucítili se Sasukem. Ten ještě nestačil vystřízlivět, zamotala se mu hlava a usnul.

Po třech dnech byla Sakura i s kluky propuštěna z nemocnice a společně s jejich otcem šla k němu domů. Oba dva od porodu spolu nepromluvili ani slovo. Neřekla ani nic na výběr jmen a ani o tom jak to bude dál. Čekal, že se alespoň omluví, ale ani to se nestalo. Takhle to šlo skoro čtyři měsíce. Jednoho dne brzo ráno probudil Sasukeho pláč Kiriho, který následně probudil i Raie. Pomalu se vyšoural z ložnice do dětského pokoje. Zjistil, že oba jsou v suchu, takže už pravděpodobně budou mít hlad. Šel tedy pro Sakuru, kterou ale nemohl nikde najít. Prošel celý dům i zahradu, ale nikde nebyla k nalezení. Když se vrátil znova do dětského pokoje všiml si, že je na přebalovacím pultu nějaký papír.
,,Musela jsem odejít. Udělala jsem hodně špatných věcí. K těm se ještě přidá to, že opouštím svoje děti. Postaráš se o ně lépe než já. Netuším jestli dokážu být taková jakou by jsi chtěl. Sbohem možná už navždy.''
Po přečtení papírek upustil. Uvědomil si, že tu zůstal sám s dvěma malými dětmi a neví, jak se o ně bude starat. Ve dveřích se z ničeho nic objevili Naruto s Hinatou. Zkoušeli klepat, ale nikdo jim neotvíral, takže se pozvali dovnitř sami. Všimli si papírku, který ležel na zemi a Sasuke na něj zíral. Hinata ho zvedla a s Narutem si ho přečetli.
,,Co...co teď budu dělat? Co si počnu?'' Naruto se nehodlal dívat jak se Sasuke lituje a proto ho chytil za límec a vyhodil ho ven.
,,Ty se ptáš, co si počneš?! Přestaň myslet jen na sebe! Největší chudáci jsou ti dva malí. Jsou teď bez matky a ty se musíš o ně postarat.'' Sasuke na něj jen hleděl, ale rychle se vzpamatoval, protože na něj Naruto zaútočil. Byl to jejich způsob jakým řešili takové věci. Hinata to věděla a tak je nechala tak a raději se postarala o plačící kluky.

O tři roky později

,,No tak Kiri nenech se vyprovokovat! Je to holka!''
,,Tati, když ona je starší. Chci si jít hrát za Hikari.''
,,Yuki tě nesní. A kde je vůbec Rai?''
,,Je uvnitř. Teta Hinata s tetou Ten Ten dělají puding.''
Bylo slunečné zářijové odpoledne a sídlo Hyuuga klanu bylo plné dětí. Po tom, co Sakura nechala Raie a Kiriho spolu se Sasukem uběhla už dlouhá doba. Staral se o ně jak mohl s pomocí svých přátel. Snažil se, aby oba dva měli šťastné dětství i bez matky. Oba dva už měli tři a půl roku a Yuki, která už měla skoro sedm ty dva pořád škádlila. Naopak Hikari, která byla starší jen o čtyři měsíce k nim byla vždycky milá.
,,Mami, když přijde tatínek?''
,,Za chvilinku. Jdi zavolat ostatní ať se jdou umýt. Za chvíli bude puding.'' Hikari vyběhla na dvůr a do někoho vrazila.
,,Tati!'' Naruto ji vzal do náručí a zatočil s ní.
,,Tak všichni dovnitř.'' Hned, co to dořekl ze všech koutů zahrady i domu se vyřítili děti jako králičí z nory. Mimo Raie, Kiriho, Yuki a Hikari tu byli Nanami, dcera Leeho a Ten Ten a Ibiki jehož otec byl Neji. Dále Inochi syn, Saie a Ino. Shika a Junko, dcery Shikamara a Temari. Hizashi, syn Nejiho a Kin. Takeo a Takeru, synové Kibi a jeho manželku Tsume. Chojiro, syn Chojiho a v neposlední řadě Kimi, dcera Shina. Na cestě byl další přírůstek do jejich velké rodiny. Hinata byla těhotná, ale zatím ještě nebyla na prohlídce, takže nedokázala s přesností určit jak dlouho.

Všichni se společně posadili ke stolu, dospělí se dali do hovoru a jejich ratolesti do pudingu. K večeru se každý rozešel do svých domovů, Naruto s Hinatou uložili Yuki a Hikari a měli chvilku klidu a užívali si to ticho, které v domě nastalo.
,,Lásko neměl by jsi už zítra zajít za babčou? Myslíš, že už půjde poznat, co to je?'' Leželi už spolu v posteli a Hinata už skoro spala.
,,Hmm jo zítra tam zajdu a poznat to ještě nepůjde. Je to teprve tak měsíc a půl.'' Už to řekla v polospánku a přitiskla se více k Narutovi. Ten ji políbil do vlasů a odebrali se do říše snů.

Dalšího dne se nechala Hinata prohlédnout. Sedětla na lehátku a čekala až se Tsunade vrátí z koupelny.
,,Doufám, že pevně sedíš, protože to bude bomba. Jsi ve druhém měsíce a budete mít s Narutem trojčátka.'' Na chvíli si myslela, že si z ní utahuje, ale když viděla, že to myslí smrtelně vážně zamotala se ji hlava a omdlela.
,,Měla bych dojít pro Naruta a taky pro panáka.''
Když se po pěti minutách probrala spatřila Naruta jak drží fotku z ultrazvuku a je šokovaný.
,,T-to jako budeme...Tohle jsou naše další děti?'' Posadil se vedle ní na postel a stále se díval na ultrazvuk.
,,Vypadá to tak.'' Podívali se na sebe a začali se smát. Tsunade, která mezitím přišla je vyhnat, že má další pacienty se bála o jejich duševní zdraví.
,,Vidím, že vám to moc velkou hlavu nedělá, takže byste to tu mohli uvolnit.'' Beze slova se smíchem odešli k Narutovi do kanceláře. Tam si a uvědomili, co je čeká. Přece jenom tolik dětí nejednou se dá vyrovnat olympijské disciplíně.
,,Naruto-kun víš, co to bude rodit tři najednou?! To bude můj konec.'' Naruto si vzpomněl na den, kdy se narodila Hikari a vynásobil si to třemi. Kdyby měl rodit on asi by se jim žádné dítě nenarodilo.
,,Pojď sem. Neboj se to zvládneš. Teď je to ještě daleko.'' Přivinul si ji k sobě a vdechoval vůni jejích vlasů, která ho vždy uklidňovala.
,,Jsi rád?''
,,Moc. Jen doufám, že nebudou všechny tři po mě.''

O tři měsíce později

Život v Konoze plynul stejně jako předtím. Hinata se už značně zakulacovala a byla hodně náladová. Bylo zrovna dubnové odpoledne a seděla u Ino doma. Byla ve třetím měsíci a očekávala svého druhého potomka. Obě dvě se ládovaly vším možným i nemožným. Sai vzal Inochiho někam na výlet, protože Ino chytala zase svoje nálady.
,,Připadám si jako chodící inkubátor. Bojím se, že si Naruto-kun někoho najde.''
,,Ty se nemáš čeho bát. Je skoro pořád s tebou a dokonce požádal Tsunade-sama, aby ho zastupovala. To Sai není věčně doma. I dneska zal Inochiho a vypařil se. Víš, co nebudeme se tím zabývat. Přinesla jsi ten čokoládový dort?'' Hinata s obtížemi vstala z pohovky an které byla uvelebená a za chvíli se vrátila s dortem. Ino se hned rozzářili oči. V těhotenství mohla značně konkurovat Chojiho apetitu.

Po dvou hodinách se Hinata rozhodla odejít, protože její blonďatou kamarádku po záchvatu pláče chytl spánek. Sice pro ni měl za půl hodiny přijít Naruto, ale rozhodla se mu jít pomalu naproti. Cestou se ještě stavila kouknout na Hikari do školky, kterou stále vedl Lee se svou sílou mládí. Ve chvíli, kdy se chystala k budově Hokageho ji někdo překvapil.
,,Ahoj Hinato.'' Otočila se a spatřil příčinu mnoha problémů minulých let.
,,Sakuro? Co tady děláš?''
,,Odejít nebylo tak těžké, ale za půl roku mě začalo hryzat svědomí a říkala jsem si, co jsem to za člověka, že jsem opustila své děti. Měla jsem hodně času na přemýšlení. Uvědomila jsem si, jak jsem lidem kolem sebe ubližovala a co jsem svým chováním způsobila. S tebou jsem chtěla mluvit jako první. Dlužím ti omluvu a není způsob jakým bych to mohla odčinit.'' Hinata se jen pousmála. Po tolika letech viděla tu starou Sakuru, která nebyla arogantní a naprosto nesnesitelná.
,,Už jsem ti dávno odpustila. Spíše by jsi měla jít za Sasukem a tvými syny. Jsou teď ve školce a Sasuke bude teď u Naruta. Jdu za ním tak ho pošlu za tebou.''
,,Děkuji ti.'' S těží ji objala a rozběhla se směrem ke školce.
Hinata s těží vyšlapala schody a vstoupila do Narutovi kanceláře.
,,Hinata-chan co tu děláš? Teď jsem pro tebe šel. Neměla jsi sem šlapat v tvé stavu.''
,,Ale to nic nebylo. Jen mi to trochu déle trvalo. Chtěla jsem jenom říct Sasukemu ať jde do školky.''
Jmenovaný se podivil, proč by tam v tuhle dobu měl chodit. Myslel si, že museli Rai a Kiri udělat nějakou vylomeninu.
,,Proč tam mám jít?''
,,Uvidíš sám. Neboj se kluci jsou v pořádku.'' Sasuke jen pokrčil rameny a odešel. Hinata vydechla a usadila se do Narutovy židle. Ten se sám posadil na stůl.
,,Co se stalo?''
,,Potkala jsem Sakuru. Omluvila se mi a řekla jsem jí, aby se omluvila hlavě Sasukemu. Teď si to musí vyřesiš oni dva.''
,,Nemůžu uvěřit, že se vrátila. No teď budeme muset počkat, co se stane. Víš, co půjdeme už domů. Yuki už by měla být doma z akademie a Hikari má dneska ve školce nějakou stezku odvahy. Takže bude doma klid.''
,,Už se těším až se narodí ty naše trojčátka. Když jdu jsem jako velký sud a ani se za chvíli sama nepostavím.''
,,Tak to jsi potom v tom případě ten nejkrásnější a nejvíc sexy sud na světě.''
,,Naruto-kun!!'' Hinata celá zčervenala. Naruto se zasmál a vzal ji do náruče.
,,Miluju, když jsi v rozpacích. Proto tě tak rád škádlím.''

Další den strávili oba dva doma. Když byli vyzvednout Hikari dozvěděli se, že si Sasuke včera Raie a Kiriho vyzvedl a dnes nepřišli. Rozhodli se tedy zajít k nim domů. Sasuke a Sakura seděli na zápraží jejich domu a o něčem si povídali. Obě měli vážný výraz ve tváři. Chtěli se obrátit, že je nechají osamotě, ale Sasuke je zaregistroval, zamával na ně a usmíval se. Nebyl to obyčejný úsměv. Byl nějak šťastnější než býval a bezstarostnější.
,,Naruto Hinato, rád vás vidím.'' Naruto se jen zašklebil a Hinata do něj drcla.
,,My tebe taky Sasuke-kun.''
,,Strejdo Sasuke, kde jsou Rai a Kiri?'' Hikari vylezla zpoza Naruta. Byla schovaná, protože neznala tu řůžovovlasou ženu, která seděla vedle Sasukeho a připadala ji děsivá.
,,Myslím, že právě běží ven. A proč se schováváš?'' Hikari se pevně chytla nohavice svého tatínka a zavřela oči.
,,Myslím, že se bojí Sakury. Neber si to osobně. Kdokoliv koho nezná je pro ni jako strašidlo.'' Sakura se podívala do země. Naruto byl jediný s kým nemluvila.
,,Naruto...já...''
,,Neomlouvej se mi. Stačí mi, když vím, že jsi zpátky.'' Sakura pozvedla hlavu a překvapeně se dívala na Naruta Ten se na ni zeširoka usmíval. V tom se kolem prohnaly dvě černé šmouhy a rázem byly u Narutových nohou.
,,Hikari! Hikari! Pojď se podívat, co nám přivezla naše maminka.'' Tahali ji za rukáv a snažili se ji oddělit od Narutovi nohy. Jenže Hikari se držela tak pevně, že v okamžiku, kdy oba bratři zatáhli utrhli s tím zároveň kus nohavice, která zůstala v droboučkých rukou Hikari.
,,Vy mrňaví! To byly moje nejlepší gaťata!'' Všechny tři děti rychle utekly do domu před běsnící Narutem.
,,Naruto-kun těhle kalhot máš troje.'' Naruto se stejně po Hinatině dál tvářil nabručeně.
Chvíli si povídali se Sasukem a Sakurou a potom i s Hikari odešli domů. Oba dva měli pořád malé pochyby ohledně Sakury. Doufali, že už je to opravdu zase ona a nehraje si s nimi. Měli starost o |Kiriho a Raie, protože kdyby tentokrát odešla nebo se opět proměnila v bestii, tak by to na ně mělo největší dopad.

Po dalších dvou měsících se Naruto málokdy vyskytoval v kanceláři. Hinata měla menší komplikace, a proto se rozhodl, že raději zůstane doma aspoň do doby než se děti narodí. Místy utíkal k Sasukemu před rozbouřenými hormony své manželky a neustálému běhání do obchodu pro to, co si zamanuly její chutě a pak ty kombinace, které s nimi dělala... Ne každý žaludek by to snesl.

V den, kdy se rodily na svět další potomstvo v trojité podobě, byl ve vesnici chaos. Naruto pobíhal po celé vesnici a každému z jeho přátel oznamoval, že bude dalším tentokrát trojitým otcem. K chudákovi Shikamarovi zamířil dokonce třikrát a ten už ho potom vykopnul směrem k nemocnici.
Porod to byl opravdu dlouhý a těžký, a když už Hinata ležela vyčerpaná na pokoji slunce už zapadalo za obzor. Vedle její postele leželi v jedné postýlce tři malé uzlíčky. Dva kluci, které pojmenovali Minato a Jiro. Holčičku pojmenovali Shinju. Naruto se zrovna skláněl nad všemi třemi a jen pozoroval jejich nevinné obličeje. Byl tak šťastný, že má tak velkou rodinu.
Pohled mu padl na skoro spící Hinatu. Posadil se k ní na kraj postele a odhrnul ji vlasy z čela.
,,Jak se cítíš?''
,,Zkus si rodit tři děti a pak se ptej.'' Věnoval ji jemný úsměv a políbil ji na čelo.
,,Děkuju ti za všechno.'' Ty poslední slova už Hinata neslyšela, protože usnula vyčerpáním.

Všechno nakonec dopadlo dobře. Ze Sakury se stala vzorná matka a k dvojčatům za rok přibila holčička. Naruto a Hinatou vychovali ze svých pěti dětí silné shinobi nejen v jejich schopnostech, ale i osobností. Nebylo to s tolika dětmi žádný med, ale nikdy nelitovali, že jich měli tolik.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Kiyomi Masako Kiyomi Masako | E-mail | 23. října 2012 v 20:36 | Reagovat

Úžasná povídka naprosto úžasný! :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama