Srpen 2012

Každodenní starosti 12

20. srpna 2012 v 22:00 | Miyu-chan |  Povídky
Nevěřím, že jsem to napsala! Včerejší ponocování do jedné ráno možná snížilo kvalitu dílu, ale i tak jsem to dneska dopsala totálně zničená z bazénu a rozhořená ze sluníčka :D Snad se líbí :)


Dva týdny uběhly jako voda a Naruto a Sasuke nedokázali zjistit pravdu o těhotenství Sakury. Museli čekat než se to narodí. Hinata pořád o tom nic nevěděla, ale tušila, že se něco děje. Naruto věděl, že bude lepší, když se to dozví od něj, než od jiných nebo rovnou od Sakury. Ta byla po většinu času zavřená u Sasukeho doma a ven chodila jen na kontrolu do nemocnice.A toho dne se Hinata dozvěděla to, proč má Naruto starosti jenže ne od něj.

Byl opět prosinec a za dva dny měli mít Naruto a Hinata své první výročí jejich svatby ne svatby. Hinata zrovna seděla na příjmovém oddělení v nemocnici a čekala na nějaké záznamy. Vzpomínala na ten měsíc, kdy byla s Narutem a Yuki a jejich zážitky. Rozhodně byla vděčná Ino s Ten Ten za to, co udělaly. Ty vzpomínky ji vykouzlily úsměv na rtech, ale byla ošklivě vtrežená do reality otravným růžovým tankem.
,,A hele kdo tady sedí. Slavná Hyuuga Hinata, manželka hokageho.'' Hinata se na ni podívala a nedokázala nic říct. Byla překvapená jejím těhotenským břichem. Pomalu ji docházelo, proč je Sasuke poslední dobou tak zamlklý a nechce ji pustit k němu do domu.
,,Vypadáš překvapeně. Naruto ti nic neřekl? Ani se mu nedivím, protože musí být těžké ti říct, že mu dám syna a dokonce dva.'' Hinata se cítila jako by ji někdo polil ledovou vodou. Nemohla uvěřit slovům, které právě slyšela. Teď ji všechno zapadalo do sebe. Rozhodně nevěřila, že by Naruto něco takového udělal. V jejím nitru to začalo vřít. Postavila se a šla blíže k Sakuře.
,,Co jsi to právě řekla?''
,,Že jsem těhotná s Narutem. Já tě varovala.'' Hinata vždy dokázala ovládnout svůj hněv, ale teď měla opravdu, co dělat, aby do něčeho nepraštila. Vzala si papíry, pro které přišla a odešla pryč.
Mířila si to k Sasukemu domů. Ten už ji viděl z dálky a z toho jak rychle k němu mířila mu došlo, co se stalo. Už ji pro jistotu otevřel dveře a v okamžiku, kdy to udělal přistála mu Hinatina pěst na tváři.
,,Au, to by mělo spíše patřit Narutovi.'' Podíval se na Hinatu a té po tváři tekly slzy.
,,Co jsi oba dva mysleli? Že se to nedozvím?! Vysvětli mi to!''
,,Naruto s tím chtěl počkat až po vašem výročí a nechtěl, abys se nad tím trápila. Vím, že je to blbost.'' Ukázal ji ty fotky, kterýma chtěla Sakura dokázat, že čeká dítě s Narutem.
,,Nemyslím nebo teda vím, že by Naruto tohle nikdy neudělal. To dítě, které čeká bude určitě moje i když si nepamatuju, že bych něco takového udělal. Teď s tím nemůžeme ani ty ani já nebo Naruto nic dělat, protože musíme počkat než se to narodí.
Hinata se už pomalu uklidňovala a dokázala o tom, co ji řekl Sasuke v klidu přemýšlet.
,,Mrzí mě, že mi o tom Naruto-kun nic neřekl. Věřím mu ve všem a taky, že by nic takového neudělal, ale teď nevím, co si mám myslet.'' Sasuke ji položil ruku na rameno.
,,Je to hlavně moje vina. Řekl jsem, že bude lepší, aby jis o tom nic nevěděla, protože tady Sakuru držím a neměla bys se s ní vůbec potkat.''
,,Příště bude lepší to říct na rovinu. Šla jsem nejprve za tebou, protože kdybych nejprve šla za Narutem mohla bych říct věci, které nechci. A Sasuke jestli to dítě, které čeká Sakura je tvoje, tak nebude jen jedno, ale dvě.'' Když to Sasukemu řekl jen zalapal po dechu a padl na gauč. Hinata se tomu lehce zasmála a do tváře se ji vrátil zpět její ustaraný výraz.

K Narutovi se mezitím dostala zpráva o tom, co se stalo. Teď už se vůbec nedokázal soustředit na práci. Jen nervózně přešlapoval po pracovně a přemýšlel, jak to vysvětlit.
,,Neměl jsem Sasukeho poslechnout. Nejdřív jsem chtěl počkat, ale pak jsem si řekl, že bude lepší, aby se to dozvěděla, co nejdřív. Jenže ten Sasuke mě přesvědčil, že se nemusí nic dozvědět, když Sakura zůstane schovaná. To si s ním vyřídím!'' Naruto věděl, že už nedokáže v klidu pracovat a tak sešel za schodů a dal se cestou domů.

Jakmile vešel do domu překvapilo ho, že všude byla tma a ticho. V tuhle chvíli bývala Yuki obvykle na vrcholu svých destrukčních a hlasových možností. Ale teď byl všude klid jako by snad ani nebyl u sebe doma. Svlékl se v předsíni a jal se prozkoumat dům. Když mířil do obýváku všiml si nějaké postavy sedící v rohu místnosti. Ona postava se pomalu zvedla a blížila se k němu. Naurto ze sebe vydal výkřik. Osoba se zachichotala. Naruto ihned poznal o koho jde.
,,Hinato chceš mě snad zabít? Málem jsem se potentoval.''
,, Měl by jsi vidět jaký výraz jsi měl ve tváři.'' Usmívala se na něj, ale v momentě se její výraz změnil.
,,Už mi nemusíš vysvětlovat o co jde. To už udělal Sasuke, ale řekni mi proč jsi mi to neřekl. Už tehdy, jak jsi přišel domů s tím ustaraným výrazem a předstíral si, že o nic nejde.'' Naruto rozsvítil lampičku chytil ji za ruce a díval se ji zpříma do očí.
,,Jsem hlupák. Vím, že mi věříš, ale i ten malý strach, co jsem měl z toho, že by jsi zareagovala jinak. Doufám, že mi to odpustíš a vážně já se Sakurou nikdy nic neměl a nikdy nebudu. To bych musel nejdřív umřít a pak ještě jednou. Víš, co obleču si tvoje šaty a zástěru a budu dělat všechno, co mi řekneš.'' Hinata se začala smát. Naruto měl ve tváři ten nejprovinilejší výraz, jaký dokázal udělat.
,,Nenávidím tě! I v těhle situacích mě dokážeš rozesmát a proto tě taky miluju. Moje šaty si vážně neoblíkej. Odpustila jsem ti v momentě, kdy jsem uviděla tvůj obličej. Prostě se na tebe nedokážu zlobit. Hikari a Yuki jsou u otce a já tam budu taky. Chytil nějakou nemoc a nechce se nechat léčit od nikoho jiného než ode mě, protože Hanabi mu posledně donesla prošlé léky a potom proseděl celý den na záchodě a Neji mi dal jasně najevo, že je to můj otec a že se o takového hypochondra nebude starat. Naruto-kun, co to máš za výraz?'' Vztáhla k němu ruku a dotkla se jeho tváře.
,,Nezasloužím si tě...''
,,Naruto poslouchej mě. Jsi jediný, kdo si mě zaslouží, protože jen ty mě můžeš udělat šťastnou. Sakura nám dělá problémy už dlouho, takže to zvládneme. Miluju tě.'' Ještě mu věnovala jeden úsměv a poté odešla dveřmi do chodby, která spojovala Hiashiho dům s jejich.

Příští den se Naruto stavil do Hiashiho domu, aby viděl své dvě ratolesti a svou milovanou. Doufal, že dnes v noci nebude už spát sám. Když vešel do obývacího pokoje našel velkého vůdce klanu jak spí na zemi na polštářcích. Nad jeho hlavou klečela Yuki a ruce měla celé od nějakých barviček. Podíval se pořádně na Hiashiho obličej a všiml si, že Yuki si z jeho tváře udělala malířské plátno. Jeho obličej vypadal jako abstraktní dílo.
,,Yuki! Co to děláš s dědečkem?'' Yuki se na něj zazubila a nastrkala Hiashimu pár sušenek do úst.
,,To už stačilo. Už to víckrát nedělej. Kde je vůbec maminka a Hikari?'' Vzal kus nějakého prostěradla a utřel s ním Yuki ručičky.
,,Vedle.'' Vzal Yuki do rukou a vešel do vedlejšího pokoje. Hinata tam seděla za stolem a četla nějaký svitek. Pravděpodobně to byla nějaká zpráva z ANBU.
,,Naruto-kun, kdy jsi přišel?''
,,Před chvílí. Víš, co udělala Yuki?''
,,Děda teď vypadá jako Lola-chan'' Hinata hned věděla o co jde. Lola-chan byla pestrobarevná panenka a Yuki ji ráda krmila sušenkami.
,,Hanabi ji měla hlídat. Kde zase ta holka zmizela?'' Hinata vešla do obýváku, kde se zrovna probouzel Hiashi a dusil se, protože se mu podařilo vdechnout jednu z mnoha sušenek nacpaných v jeho ústech.
,,Tati! U všech hokágů tohle je vážně vrcholné dílo naší Yuki.'' Naruto položil Yuki a přiskočil k Hiashimu, aby mu pomohl dostat uvězněnou sušenku ven. Po minutě už mohl volně dýchat.
,,Co to do pr- teda co to bylo?'' Dlaní si otřel pot z čela a zděsil se, když viděl všechny možné barvy na své dlani.
,,A tohle je zase co?!''
,,Lola-chan.'' Yuki se ozvala a na celé kolo se smála.
,,Oh.'' To bylo všechno na co se Hiashi zmohla než se rozkýchal.'' Naruto se raději vzdálil, aby se chránil před případným zasažením soplů.
,,Naruto-kun ještě tady zůstanu jednu noc.'' Naruto posmutněl.
,,Ale slib mi, že na naše výročí budeme jenom spolu. Mám nachystané překvapení.''
,,Neboj ten den si nenechám ujít. Však otce donutím vstát z postele.'' Hiashi chtěl něco namítnou, ale Hinata byla rychlejší a do pusy mu nacpala nějakou medicínu. Vtiskla Narutovi ještě polibek než odešel chystat věci na zítřejší den.

Večer se u něj objevil Sasuke. Sakuře sehnal nějaké romantické dojáky, takže byly její rozbouřené hormony zaměstnané dokud neusne. Sami dva si udělali pánskou jízdu a hráli hry na televizi. Později se jejich směr hovoru stočil na to, jak Hinata zjistila, že Sakura vydává své dítě, teď už děti, za Narutovi.
,,Když nad tím přemýšlím Sasuke máš pěkné vlasy, ale chtělo by to měnší úpravu.'' Od někud vytáhl nůžky a mířil si to k Saskukeho hlavě.
,,Počkat Naruto, co to děláš? Ne jdi ode mě! Moje vlasy!!!'' Ozvaly se dvě šmiknutí a dva Sasukeho pramínky, které si pěstoval padly k zemi. Potom se ozvaly další a během chvíle vypadal Uchiha jako opelichaná husa. Naruto se smíchem válel po zemi a Sasuke brečel nad ustřihlými kadeřemi.
Rozhodně takhle nemohl jít domů, co kdyby ho takhle někdo viděl a tak zůstal u Naruta přes noc.


Choré kecy chorého cvoka

18. srpna 2012 v 0:34 | Miyu-chan |  Moje kecy
Dobrý večer nebo spíš dobrou noc :D. Dlouho jsem se prostě jen tak 'nevykecávala' , takže je na čas. Minulou noc jsem měla vážné pěkné sny, ale trochu nereálné a zmatené. Nikdy nemám normální sny a vůbec ne o tom, že někde padám nebo se topím. Například jsem někde v Arábii a dostanu se tam výtahem a pořád mě někdo zabíjí šípem, ale pokaždé ožiji. Za můj poslední sen může moje prožívání anime a to, že hodně žiju ze svých snů. Do snu se mi dostal Neji, který je tak trochu moje posedlost. Pokaždé, když ho vidím v manze nebo v anime tak křičím jak bláznivá fanynka a skanduji jeho jméno a to vážně. Taky se mi hodně líbí styl boje Hyuuga klanu a myslím, že by jim Kishimoto-san mohl dát více prostoru. Zpět k mému snu o Nejim. Možná někteří víte, že v povídce Nový život je hlavní postava Miyu. Pojmenovala jsem ji podle své přezdívky na blogu a taky protože do ni dávám, taky něco ze své povahy i když já jsem spíše téměř úplná kopie Hinaty. Před spaním jsem přemýšlela jak bude dál povídka pokračovat a taky o jejím vztahu k Nejimu až jsme z toho usla a Neji se najednou ocitl tady v podobně jednoho kluka, se kterým jsem se seznámila asi před třemi měsíci. Jednoho dne mi zavolal a chtěl se sejít a já jsem zrovna byla s kamarádkami na nějakém místě, které připomínalo školu a chtěla jsem na záchod, ale něco s nima bylo. Takže se mi potom zdálo chvíli o záchodech a podobně. Potom jsem se sešla s Nejim/tím klukem a bylo to zvláštní už si to moc nepamatuji, jak to přesně bylo, ale chodili jsme po venku a pak jsme se ocitli v Konoze a byl to už úplný Neji. Proběhl v docela krátké chvíli jeden rok a bohužel mě probudilo vrtání. Když jsem se vzbudila ožužlávala jsem si ruku, takže jsem asi líbala Nejiho. To mi dalo impuls, že bych měla taky vyrazit mezi lidi jinak se totálně zblázním xD.

Teď, když se na to tak dívám nedává mi moc smysl, co jsme napsala, ale to už jsem já .
Teď trochu z jiného soudku. Už asi dva týdny mi blog ukazuje, že můj blog navštívilo 0 lidí a to mě docela štve. Připadá mi jako by můj blog ani nežil. Ale když se mi aspoň začalo ukazovat, že jsou nové komentáře spadl mi kámen ze srdce.

Tento víkend bych chtěla dopsat další díl Každodenních starostí a taky začít s dalším dílem Nového života. Mám v plánu taky přeložit další doujinshi jak jinak než NaruHina muhaaha. Uvažovala jsem tak nad IchiHime. To je totiž můj nejoblíbenější pár v Bleachi, který je moje druhé nejoblíbenější anime po Narutovi. Teď udělali to, že manga pokračuje, ale anime prostě usekli. Nevím ze které části a proto jsem se začala dívat úplně od začátku a taky číst mangu celou od znova. Jde to celkem rychle, když jste maniak na anime. Druhý ending mi připomněl, proč tak miluju anime a japonskou hudbu. Bylo to takové trochu nostalgické. Je to od Younhy, která je korejka, ale zpívá japonsky.

Opravdu tuhle písničku miluju.

Ještě něco rychle nakonec. Pokud jste to dočetli až sem tak vám tleskám. Před dvěma týdny jsem se zkoukla anime Bokura Ga Ita. Jestli bych to k něčemu měla přirovnat, tak asi k Lovely Comlex, ale podle mě to je úplně něco jiného. Rozhodně doporučuji romantickým zraněným duším, které se nebojí pustit slzy naplno jako já. Takže pokud se hodláte na toto anime podívat zásobte se kapeníčky. Tady je obrázek dvou hlavních postav Yana a NanamiTo už je snad všechno. Pozdní dobrou noc :)

Nový život 13

13. srpna 2012 v 21:00 | Miyu-chan


Po dlouhé hodně dlouhé době jsme sepsala další díl. Doporučuji si přečíst povídku od začátku.


Další den se Miyu sešla s Nejim. Když se setkali on vůbec nedával najevo, že by se předešlý den něco stalo.
,,To moc Naruto včera nevyřešil.Budu si muset poradit sama.''
,,Miyu doufej, že nás nikdo nechytí. Jsou tu stráže, takže je budeme muset nějak zneškodnit. Takže ty půjdeš-'' Neji se uprostřed věty zastavil. Mezitím, co mluvil Miyuu zneškodnila všech pět strážců.
,,Nějak moc mluvíš, nemyslíš? Pojď honem říkal si, že se tady střídají v poledne tak ať to stihneme.'' Neji se pro sebe pousmál. Udivovala ho v každém směru. Po včerejšku se chovala jako by se ji to vůbec nedotklo a rychlost a jak potichu vyřídila stráže zatím, co on se vykecával bylo úžasná. Rozhodně není radno si sní zahrávat.

Uvnitř místnosti se nacházelo nespočet regálů s pečlivě vyrovnanými svitky. Všechny měli označení podle roku a u každého záznamu bylo datum popřípadě jméno. A jméno to bylo to, co Miyu hledala. Jenže u jména Hyuuga Namika bylou pouze napsáno datum, kdy byla přijata do klanu a nic víc.
,,Je mi líto, že jsme nic nenašli. Ale uvidíš určitě ji jednou najdeš.'' Neji se ji snažil povzbudit, když spolu seděli na zápraží.
,,Děkuji ti Neji. Ted půjdu domů.'' Byla zklamaná z toho, že nic nenašla. Tolik chtěla mít svou rodinu pohromadě. To zahrnovalo i Itachiho a Sasukeho. Jenže s nimi to bylo taky těžké. Jeden dělal nějakou dobu špeha pro Konohu a jeden utíkal před chybami, které udělal.

Asi měsíc se nic zvláštního v Konoze nedělo. Miyu se snažila si na něco vzpomenout, ale po tom snu už si nemohla nic vybavit. Léto už bylo za dveřmi a zločinci jako by si udělali prázdniny a proto bylo ve vesnici lidí více než obvykle a také se blížil každoroční maškarní bál.

Jednou na louce lenošili Kakashi, Naruto, Sakura, Sai a Miyu a vymýšleli jak zahnat nudu. Kakashi tam byl jenom jako rekvizita, protože jemu vyhovovalo, že má konečně klid na čtení jisté mládeži nepřístupné tvorby.
,,Ach jo takhle je to každý rok. měsíc před začátkem léta není, co dělat. Bral bych teď jakoukoliv misi.''
,,To neříkej nebo dostaneš nějakou D misi a budeš brblat jako obvykle.''
,,Sakura-chan já nikdy nebrblám.'' Zamumlal si to pod nosem, což rozhodně brblání bylo. Miyu přemýšlela nad radou, kterou ji dala Hinata. Řekla ji ať zkusí Nejiho ignorovat, protože někdy jen tak se muži poučí. Vypadalo to, že ji to na Naruta vychází. Sice ji to dělalo potíže, protože ji při každém jejím tréninku pozoroval a rád se k ní přidával a v tom případě mu dávala do těla. Také nevěděla, že Naruto si pamatuje její vyznání a o jeho citech k ní.
,,Možná bych mohla zkusit nakopat Nejimu zadek.'' Té představě se musela pousmát.
,,Miyu, proč se tak culíš?''
,,Naruto to by jsi nepochopil.''
,,Je to jasné myslí na pe-'' Sakura s Narutem se hned vrhli na Saie, aby mu zabránily ve vyslovení jeho oblíbeného slova. Jenže Miyu došlo, co chtěl říct a ve tváři se ji objevil smrtící výraz. To už raději dvojice, která držela Saie chytla Miyu, protože věděli, co přijde.
,,TY PRASE! JEDINÝ, KDO TU MYSLÍ NA PENIS JSI TY! PUSŤTE MĚ NA NĚJ!!!''
,,No tak Miyu klid víš jaký je, že Naruto?'' V tom je přerušilo odkašlání Shizune, která se scénkou před sebou bavila.
,,Tsunade-sama volá vás pět. Máte misi.'' Naruto ihned pádil za hokage a ani nečekal na ostatní.
,,Ta jeho aktvita ho jednou přijde draho. Vsadím se, že bude mít monokl.'' Kakashi poprvé od té doby, co tam lenošili promluvil.
,,Teď máš možnost Saie praštit.''
,,Ne Kakashi sensei už jsem se uklidnila. A měli bychom dohnat Naruta než odejde bez nás.''
,,Máš štěstí. Být to já, tak by jsi letěl až za vesnici.'' Sai jen na sucho polkl. Věděl o Sakuřině brutální síle a už měl tu čest ji párkrát okusit. Rychle si napsal do svojí knížečky, že nikdy nemá mluvit o mužských intimních partiích před ženami.

Když se dostavili do kanceláře godaime Naruto ležel na zemi s pořádným monoklem jak říkal Kakashi.
,,Konečně jste tady. Takže vaše mise bude v Mlžné vesnici. Dostali jsme zprávu, že se zde pohybují Akatsuki, takže to půjdete prověřit a pokud jich nebude více jak dva tak i zajmout. Mizukage momentálně není ve vesnici a mají nějaké vnitřní problémy a proto požádali nás, abychom to prověřili. Posílám vás pět, protože se nejvíce nudíte a Miyu ještě nebyla na žádné misi. Kakashi dávej prosím pozor na Naruta a Miyu ať neudělají nějakou hloupost však ty víš. Teď už vypadněte.''

,,Takže za hodinu se sejdeme u brány a hned vyrazíme. Neberte si žádné zbytečnosti ať na místo dorazíme, co nejrychleji.'' S tímto Kakashi zmizel v oblaku kouře.
,,Takže Naruto žádné instantní rameny jako zásoba na dva týdny. O jídlo se postarám já.'' Sakura také zmizela a Naruto s Miyu šli společně domů, aby si zabalili.
,,Raději si vezmeme nějaké jídlo s sebou. To Sakuřino se nedá tak trochu jíst.'' Miyu se jen tomu zasmála. Z Narutova výrazu a způsobu jakým o tom mluvil šlo poznat, že mluví pravdu.

Jako obvykle měl Kakashi spoždění. Když potom dorazil skoro o půl hodiny později chtěl použít některou ze svých výmluv, ale něž se stačil vůbec nedechnout dostalo se mu od jeho společníků na nynější misi jen zabrblání ať si nechá svoje výmluvy pro sebe. Zjevně byli dost otrávení a tak jim Kakashi věnoval jenom překvapený pohled a pokynul k vyražení.

Jakmile dorazili k moři už se smrákalo, takže žádná loď už přes moře neplula.
,,Tak to vypadá, že přes moře se dostaneme až ráno, takže na noc se utáboříme.''
,,Proč se někde neubytujeme nebo nepožádáme někoho z místních jestli nás nenechají přes noc u nich?'' K Saiově otázce se přidali ostatní.
,,Jestli se Akatsuki opravdu znova objevili můžou mít špehy všude, takže nikdo nesmí vědět, kdo jsme. Proto máme ty pláště, ve kterých je strašné vedro, takže si rozložíme tábor v lese a budeme dělat, že neexistujeme. Vypadá to, že se vám už pomalu zavařují mozky.'' Všichni jenom uznale přitakali a následovali ho.

Našli si místo hluboko v lese, kde si rozdělali oheň. Každý potichu seděl a ani nedutal. Ticho prolomil až Kakashi, kdy řekl, aby šli spát jelikož ráno s východem slunce vyrážejí. Miyu se Saiem si vzali hlídku.
,,Něco pro tebe mám.'' Miyu lehce nadskočila. Sai se přehraboval ve svém baťůžku a vytáhl nějaký papír. Podal ho Miyu. To, co na tom papíře bylo ji překvapilo. Byla to ta chvíle, kdy ji Neji políbil a potom ji řekl ať na to zapomene. Chvíli se na něj dívala a nic neříkala.
,,Ty jsi nás špehoval?''
,,Čekal jsem jinou reakci. Ne jen jsem tam prostě náhodou byl a myslel jsem, že by se ti něco takového mohlo líbit. Vypadá to, že se Neji bojí s tebou chodit. Rozhodně vaše děti budou jako mutanti. Dvě kekkei genkai a třeba je budou mít spojené.'' Miyu se na něj usmála, ale takovým strašidelným způsobem.
,,Moje děti nebudou mutanti.''
,,Děsivé. To si budu muset poznamenat.''
,,Dobře omlouvám se. Můžeš jít spát zvládnu to ohlídat sám a pak vzbudím Kakashiho.''
Sai si chtěl ještě vzít ten obrázek, ale Miyu si ho schovala do kapsy a lehla si do spacáku.

Ráno, jak Kakashi řekl vyrazili do přístavu a nasedli na první loď, která je převezla přes moře. Už při cestě viděli, že počasí nebude nejlepší a tak se jim pláště celkem hodily.
,,Takže se rozdělíme. Sejdeme se na tomto místě ve osm večer. Pokud na něco narazíte dáte vědět vysílačkou. Pamatujte, že toto je výzvědná mise a pokud budou jen dva, tak nepodnikejte žádné sólo akce. Je to jasné Naruto?''
,,Kakashi sensei, proč zase jenom já?''
,,Protože zkušenosti mluví za vše. Dobře tak se rozejděte a Miyu pojď sem na chvíli. Že Itachi dělá špeha pro Konohu už víš, ale je s ním ještě Deirada ten s tím výbušným jílem. Nalepil se na něj a je teď s ním. Dělal nám ze začátku problémy s ostatními vesnicemi, protože je to hledaný zločinec museli jsme se za něj zaručit. To jsem ti chtěl jenom říct. Neměli bychom je tady potkat, protože mají teď být jinde.'' Miyu se trochu podivila. Tsunade musela vynaložit hodně úsilí, aby se na něj při první příležitosti nevrhly všechny vesnice.''
,,Chápu sensei.''

Miyu zrovna procházela parkem, který byl liduprázdný, když spatřila dvě postavy mezi stromy. Okamžitě zpozorněla a aktivovala byakugan. Byla překvapená tím, co viděla. Kakashi sice říkal, že mají volat vysílačkou hned jak by se někdo objevil, ale tohle bylo jiné.
,,Itachi...Itachi jsi to ty?''
,,Hééj Itachi, jak to, že tě zná?'' Obě postavy vyšly ze stínu stromů a postavili se před Miyu. Ta v okamžiku, kdy si byla stoprocentně jistá, že ji nehrozí nebezpečí a nikdo jiný není kolem deaktivovala byakugan a měla zpět své černé oči.
,,Sakra Itachi viděl jsi to?''
,,Deidaro uklidni se. A zná mě, protože je to moje sestra.'' Miyu neváhala a objala ho. To Itachiho uvedlo do rozpaků. Jeho osobní zónu několik let nikdo nenarušil.
,,Em... no tak nenech se tolik unést. Taky tě rád vidím, ale raději mě pusť.''
,,Promiň. Neviděla jsem tě tolik let. A vůbec, co tady vy dva děláte?''
,,Měl jsem zvláštní tušení, že tady budeš, tak jsme trochu změnili plány. Slyšel jsem, že jsi se dostala do Konohy přesně podle plánu.''
,,Počkat jak podle plánu? Ani nevím jak jsem se tam dostala a nepamatuji si nic od té noci, kdy mě odvedli pryč''
,,Nezlob se, ale dříve jsi tam nemohla. Nebylo to bezpečné. Až po smrti Danzoa jsi se mohla vrátit domů. Ale o tvojí paměti nic nevím. Asi jsi viděla hodně špatných věcí a chtěl tě od toho ušetřit.''
,,To toho, kdo to udělal neomlouvá. Kdyby mě chtěl ušetřit bolesti musel by mi vymazat celou paměť. Itachi prosím vrať se taky domů. Už dávno nejsi zločinec.'' Deidara, kterého celou dobu ignorovali se začal ozývat.
,,Tak hele Itachi, proč jsi mi neřekl, že máš sestru a ještě k tomu takhle krásnou. Takové věci by jsi mi neměl zatajovat.''
,,Nebylo nutné, aby jsi to věděl. A Miyu ještě se nemůžu vrátit. Musím zjistit, co chystá Pein a proč tě tak moc chce. Myslím, že v organizaci je ještě někdo o kom ví jenom on. Už by jsi měla jít a neříkej o nás Kakashimu ani Tsunade, protože jsem řekl, že tě nekontaktuji dokud nebude čas přijít do Konohy.'' S tímhle se s Deidarou vypařil a nechal tam Miyu stát se všemi otázkami, které měla na srdci.

NaruHIna Date 12-15 END

3. srpna 2012 v 21:12 | Miyu-chan |  Fan Manga(Komixy)
Takže jsou tady poslední stránky rande Naruta a Hinaty. Mám jen jednu prosbu KOPÍRUJTE SE ZDROJEM!!!! Zdůrazňuji to proto, že jsem tento týden našla asi na 5 blozích mnou přeložené doujinshi bez uvedení zdroje. Už to tam píšu jako blbá ze kterého to je blogu a stejně to vydávají za svoje až na pár vyjímek a na ty se nezlobím. Děkuji za pozornost :D


NaruHina Date 8-11

1. srpna 2012 v 21:23 | Miyu-chan |  Fan Manga(Komixy)
Takže je tu další část rande Naruta a Hinaty. Rozhodla jsem se zase zaktivnět a to pořádně. Hodně jsem zanedbala anime a mangu, takže jsem se teď zase vrhla na zkoukávání rozdívaných anime a že jich je požehnaně. Dneska jsem se pižlala s vzhledem blogu, protože to prostě chtělo změnu a nějaké letní téma. Dost vykecávání-příjemné počteníčkou pokoukáníčko ;)