Červenec 2012

Každodenní starosti 11

31. července 2012 v 18:11 Povídky
Tak a je tu další dílek. Pomalu se to chvílí ke konci. Teda já bych to spíš už chtěla ukončit a vrátit se ke své úplně první povídce a dopsat ji.

Jednou v baru se Sakura a Sasuke potkali a vzešla z toho nesmyslná hádka. Oba měli dosti vypito a na nějaké racionální myšlení nebyl v alkoholem otupělém mozku místo. V jednu chvíli to mezi nimy vypadalo jako za starých časů. Poslední Uchihovec ve skrytu duše doufal, že někde pod tou slupkou nesnesitelné ženské je ta Sakura, která byla jedním z důvodů, proč se nechal odtáhnout Narutem do Konohy a kterou snad i miloval. V jeho alkoholem napuštěném mozečku vyvstal šílený nápad .Ono šílený je hodně slabé slovo. Když se potom od barmana dozvěděl, co udělal chtěl se vrhnout rovnou do propasti, ale zachránil ho statečný Shikamaru, který ho chytil do svého kagemane.

Tehdy řekl: ,,Hele Sakuro, když dokážu obrat Tsunade do tří minut o všechno, co má u sebe vezmeš si mě a když prohraju pomůžu ti dostat Naruta i kdyby mně to mělo stát život.'' Sakura ihned souhlasila. Nemyslela si, že by Sasuke dokázal cokoliv vyhrát v jeho stavu. Ale chyba lávky. Sasu vyhrál a Tsunade nic nezbylo jen poslední sklenka saké. K jejímu štěstí si ninja s účesem ala kachní zadek peněz nevšímal a všetečná Shizune okamžitě využila situace a narvala své společnici peníze zpět mezi její cenné poklady.

Chvíli Sakura přemýšlela jak z toho vybruslit, ale pak ji v mozku zasvítila žárovečka. Takhle mohla doopravdy otěhotnět a potom vydávat dítě za Narutovo. Jenže nedomyslela detaily a nevzala v úvahu Uchihovské geny. V tu chvíli chuděrka Sasuke netušil, co na něj Sakura šije za boudu. Poprosil Tsunade, aby je oddala. Sakura se u toho neustále vyptávala jestli se mohou nechat rozvést a hokage ji pokaždé odpověděla, že ano kolikrát bude chtít a ať už konečně zavře klapačku. A tak se stalo, že Sasuke si vzal za ženu nejotravnější ženu pod sluncem a byl ji zneužit. Jenže si to vůbec nepamatoval. Sakura ho stihla nadrogovat kdo ví čím. Když se potom Sasuke dozvěděl, že je těhotná přehodil si ji přes rameno a odnesl ji k sobě domů, kde ji věznil. I přesto, že teď byla držena v Uchihově zajetí ji nebránilo, aby uskutečnila svůj plán. O čtyři mědíce později se Sakura objevila u Naruta v kanceláři.

,,Zdravím tě. Tak opět byly drby v Konoze pravdivé a Sasuke si ze mě nedělal srandu.'' Naruto ji věnoval jen spěšný pohled a sklonil se zpět k lejstrům.
,,Zakázala jsem mu říkat to někomu, protože není jeho. Drží mě u sebe násilím, ale aspoň se o mě někdo stará.'' Všechno to řekla takovým arogantním tónem, který každého dováděl k šílenství. Naruto odložil tužku, obešel stůl opřel se o něj a pokynul jí, aby se posadila.
,,Co odemě chceš? Vžycky si říkala, že děti tak brzo mít nebudeš a dneska mi tu napochoduješ těhotná. Kdo je ten šťastný chudák, který se uvolil k tomuto?'' Sakura se ušklíbla a vytáhla si z kabelky nějaké fotky.
,,Být tebou tak nevtipkuji. Jsi to totiž ty. Možná si to nepamatuješ, ale tyhle fotky mluví za vše.'' Naruto zůstal stát jako opařený. Na těch fotkách byl se Sakurou v posteli sice oblečení v pyžamu. Teda v Narutově případě v jejím to byl pokus o nějaký erotický obleček, kterým před tím přežvýkala kráva.
,,To není možné! Nikdy v životě bych něco takového neudělal! Ty mi chceš zničit život, že ano! Jak vůbec můžeš vydržet sama se sebou?! Co se to se tebou stalo...'' Naruto si dal hlavu do dlaní. Tohle byl jako hodně špatný sen.
,,Já jsem to říkala. Dostanu to, co chci.''
,,Shizuneeee!'' Naruto zakřičel jako turek a dveře se ihned rozletěly. Nepřiřítila se však Shizune, ale Sasuke, který momentálně zastával její funkci jelikož byla opět někde na výletě s Tsunade.
,,Kolikrát ti mám říkat, aby jsi mi přestal říkat Shizune ty blbečku!'' Sasuke se tvářil hodně nasupeně, ale když spatřil Sakuru měl ve tváři překvapený výraz.
,,Sasuke okamžitě si ji odtáhni domů a zamkni ji, aby ti už nikdy neutekla a hlavně ji drž daleko od Hinaty. Večer si spolu promluvíme tohle je vážná věc.''
,,Dobře a nezapomeň vyzvednout Yuki ze školky.'' Sakuru vzal do náruče, ale ona se mu vzpouzela kopala kousala a tak Sasuke s ní raději rychle zmizel.

Naruto se zhroutil do židle. Hinatě o tomhle zatím nesmí říct. Věděl sice, že na něj bude potom naštvaná, že ji o tom neřekl, ale nechtěl ji teď zatěžovat něčím takovým.

Domů se vrátil kolem páté odpoledne a málem zapomněl Yuki u sebe v kanceláři jelikož si hrála ve skříni. Celou cestu domů mu vyprávěla jak ji Lee chválí, že je nejhodnější dítě.
,,Zlato jsem doma. A neboj mám s sebou i Yuki tentokrát jsem na ni nezapomněl.'' Hinata vykoukla z obýváku, kde si zrovna hrála s Hikari. Byla takové jejich malé sluníčko. Už zkoumala svět kolem sebe a všude se rozhlížela svými velkými kukadly. Naruto políbil svou ženu na uvítanou a ta hned poznala, že s ním není něco v pořádku.
,,Stalo se něco Naruto-kun?''
,,Ne nic. Všechno je v pořádku.'' Usmál se na ni svým zářívým úsměvem, ale Hinata mu to nevěřila. Pokaždé poznala, že ho něco trápí a on ji to vždy řekl, jenže dnes to bylo jiné. Trápilo ji, že se ji nechce svěřit.
,,Večer jdu za Sasukem. Potřebuje se vybrečet.'' Snažil se být vtipný, aby se neprozradil.
,,Potřebuje se vybrečet Sasuke nebo ty?,'' řekla Hinata trochu kousavě. Naruto si skousl spodní ret. Hinatě prostě nic neunikne.
,,Já nemám proč. Mám tebe a děti a to není důvod k pláči. Tedy většinou.'' To už Hinatu rozesmála. Případná hádka byla pro tu chvíli zažehnána.
,,Jsi hrozný. Já budu večer pracovat. Musím rozdělit mise a vymyslet nějaký test pro nové rekruty.''
,,Jen se mi neupracuj. Jsi ještě horší než já. Musíš taky odpočívat, takže v deset nejpozději na kutě a věř mi i kdybych ještě nebyl doma, tak na to přijdu. Řeknu Nejimu a Kin, aby ti s tím pomohli. Oni dva jsou specialisté na šílené zkoušky. Asi jim nechám na starost i zkoušku chuuninů.''
,,Tak, to všichni zabalí ještě dříve než to vůbec začne.''

Naruto si chvíli hrál s Yuki a potom žvatlal na Hikari a snažil se z ní udělat zázračné dítě, které ve čtyřech měsících dokáže vyjmenovat všechny jeho jutsu.
,,Ach ne Hikari, co jsi to provedla za smrádek.'' Hikari ovšem vypadala velmi spokojeně narozdíl od Naruta.
,,Ukaž já to udělám a ty nachystej večeři a prosím tě drž Yuki dál od mých papírů už zase ji chytlo její všechno okolo zničím no jutsu'' Hinata se tedy ujala nadílky a Naruto se snažil Yuki vysvětlit, že do maminčiných papírů a ani do stolu se kunaiem nebodá. Opět nevěděl, kde ho vzala. Svoje zbraně měli oba pečlivě ukryté, ale Yuki si prostě vždycky něco našla. Když se navečeřeli a své dvě starosti ehm teda radosti uložily ke spánku, Naruto odešel k Sasukemu a Hinata přidělovala mise ANBU.

,,Hey Sasuke otevři mi už konečně! Jak dlouho tu mám ještě stát?'' Naruto se snažil asi 10 minut doklepat k Sasukemu, ale stále mu nikdo neodpovídal. Po zmíněných deseti minutách mu bylo konečně otevřeno.
,,Promiň musel se tu saň zavřít nahoře v pokoji s kýblem zmrzliny.''
,,Tak to potom chápu. Pojď musíme si hned promluvit. Jak je možné, že je těhotná?'' Sasuke otevřel láhev s pivem a posadil se na židli.
,,Věř mi já sám to nevím. Napamatuji se, že bych s ní dělal no však víš. To bych neudělal ani v tom největším opileckém stavu.''
,,Já nevím jak pořídila ty fotky.'' Asi hodinu takhle rozmlouvaly a potom Naruta napadla jedna věc.
,,Proč, když jsi zjistil, že jsi si ji vzal se s ní nerozvedl?''
,,Nechtěl jsem být sám. A i když je nesnesitelná, tak když mlčí je z ní docela dobrá společnice. Tenhle dům je až moc velký pro jednoho člověka. Ty máš Hinatu a dvě dcery a já nemám nic. Chci mít svou rodinu. Ach promiň musím ti připadat jako jako holka.''
,,Ne kamaráde chápu tě. Jenže vidíš, co se se Sakurou stalo, čeho všeho je schopná.''
,,Ne já vím, že tam ještě někde je. Tak jako jsi to ty nevzdal se mnou tak já to nevzdám s ní. Bývali jsme přece jeden tým.''
,,Dobře necháme to teď tak. Dokud se to dítě nenarodí nebudeme vědět čí je, protože ona nekápne božskou. Já se budu snažit to nějak říct Hinatě a ty se ji snaž držet u sebe. Nějak to zvládneme jako vždycky, ne?'' Rozloučil se sním a ještě mu pomohl do schodů než odešel.

Když se vrátil kolem jedenácté domů Hinata ještě nespala. Seděla na okenním parapetu v ložnici a vypadalo to, že nad něčím přemýšlí.
,,Lásko, proč ještě nespíš?'' Hinata se probrala a zamrkala.
,,Asi jsem se zamyslela na trochu delší dobu. Jak se daří Sasukemu?'' Slezla a objala svého miláčka.
,,Moc dobře ne. Je trochu v depresi, ale on to zvládne. A teď tě potrestám za to, že nespíš.''
,,Naruto ne. Počkej nekousej... mě aaa to lechtá přestaň!''