Prosinec 2011

Každodenní starosti 9

6. prosince 2011 v 20:56 | Miyu-chan |  Povídky
,,Naruto-kun vstávej už prosím. Čeká tě tvoje nová kancelář. Nebo snad už nechceš být Hokagem?
,,Nééé už skáču!'' Jak to Naruto uslyšel ihned vyletěl z postele a mířil do kuchyně, ale zapoměl, že je nahý a oblečení má všude na zemi, zamotal se do nějaké části jeho oblečení a spadl. Hinata se začala smát až se za břicho popadala a červená, že rajče proti ní bylo bílé.
,, Eh to jsem trochu nevychytal-ttebayo. Cítím rámen nebo sním? ''
,,Je to ramen. Když je dneska takový speciální dne, tak to chce speciální nezdravou snídani.''
,,Řekl jsem ti už, že tě miluju?''
,,Snad tisíckrát. A prosím obleč vedle je malé dítě.'' Naruto se rychle oblékl, opláchl si obličej a prohrábl svoje nepoddajné kadeře a zamířil do kuchyně. Yuki už seděla ve své židličce a něco žvýkala.
,,Tati tati maminka udělala ramen a prý teď budeš nějaký Hopkage. To budeš někde skákat?''
,,Yuki ty číslo. Jsme teď Hokage to je nejvetší kápo ve vesnici. Budu dělat to, co dělala babička Tsunade až na to saké.''
,,Pozor rámen se nese a je to horké.'' Hinata nesla v rukou misku s vařícím rámenem, když tu najednou zakopla o jednu z Yukiných hraček. Naruto se jenom díval jak se řítí k zemi rámen i Hinata. Rozhodoval se, co chytit a zachránit od pádu. Vyřešil to klonem, kterého poslal chytit rámen a sám zachránil Hinatu.
,,Už jsem myslela, že mě necháš se rozplácnout.''
,,Víš, že jsem ti slíbil, že se ti nic nestane ani našemu malému Minatovi.'' Usmál se na ni a políbil ji.
Hinata ho od sebe, ale odtáhla.
..Minatovi? Jak víš, že to bude kluk?''
,,Prostě to vím.''
,,Vsadím se, že to bude holka.'' Oba dva se otočili ke dveřím. Byl to Sasuke, kterého kdosi pustil dovnitř a sním i sníh.
,,Baka máš okamžitě přijít do kanceláře. Musíš ještě vynést oficiální rozsudek nad těmi hlupáky. Pak musíš něco udělat s těmi novými a vypadá to, že včera v noci udělal Neji a ta holka od nich myslím, že se jmenuje Kin něco šíleného, Jsou ve stavu stejně jako vy dva. Hinatina otce z toho chytl amok a když se dozvěděl, že Ten Ten čeká jeho dítě málem Nejiho uškrtil a chtěl do něj napálit juken. Shikamaru ho musel chytit do stínu a Tsunade-sama na něj ječela a prskala. Potom mu pár natáhla a řekla něco v tom smyslu, že už sním nikdy nepůjde na saké a pak ho uvedla do říše jednorožců. Pak mě poslala pro tebe a když se tam hned neobjevíš do pěti minut tak dopadneš hůř než já.'' Naruto okamžitě vyletěl ven a pelášil pryč. Aby jste si nemysleli, že říše jednorožců je nějaké genjustu. Sasuke většinou, když sní tak se mu zdá o jednorožcích.
,,Neji se oženil s Kin?''
,,Jo je to k pláči. Hyuugové vždycky seberou to nejlepší.'' Hinata se na něj podívala se zvednutým obočím.
,,N-ne tak jsem to nemyslel. Nejsem bu-'' Hinata ho zarazila.
,,Je tu malé dítě pozor na pusu.''
,,No jo . Nepotřebuješ s něčím pomoct těhule?''
,,Ještě ty začínej. Mohl by jsi mě zbavit řůžového tanku.''
,,Ta s tím ti opravdu nepomůžu. Neudělám ze sebe obětního beránka. Když nic jiného nechceš tak adios.''
,,Tak to vypadá Yuki, že jsme zůstaly samotné. Myslím, že je na čase tě dát do školky.''
,,Ale tatínek řekl, že na tebe mám dávat dozor.''
,,On ale neví, že těhotenství neznamená nemocná. Tak pojď jdeme se obléct.''

Hinata nechala Yuki v ninja školce, kde se o děti stará Lee se svojí sílou mládí a sama se vydala do ANBU, kde už ji čekala Shizune.
,,Hinata ani jsem nevěřila, že přijdeš, když tě Naruto-kun tak hlídá.''
,,Zas tak dobře ne. Vím jak uniknout svému strážci za ty roky, co mě drželi doma. Tak, co nám tady nechala bývalá velitelka?''
,,Byl tu chaos, ale už jsem to dala do pořádku. Tady je aktuální seznam členů a tady mise jejich hlášení a záznamy.'' Shizune ji podala plno složek a zahrnovala ji informacemi.
,,Shizune neechan jsi poklad. Doufám, že můžu s tebou počítat, protože nevím jak to bude až se to narodí.''
,,Jistě teď mám moře času, když Tsunade-sama není v aktivní funkci a jsem moc mladá na to, abych šla do důchodu.'' Hinata si pročítala záznam z poslední mise a mračila se u toho.
,,Kdy to viděli naposledy?''
,,Myslíš tu rostlinu, že? Před třemi týdny na té misi. Dneska by se měl vrátit tým se vzorkem. Máme tušení, co by to mohlo být, ale chceme mít jistotu.''
,,Budu doufat, že se všichni mýlíme, protože by to bylo hodně divné.''
Shizune se na chvíli zamyslela, ale pak se usmála.
,,A co Naruto jak vykročil do nového života?''
,,S výhružným vzkazem od Tsunade-sama.'' Obě dvě se začaly smát.
,,Jen tak jsem přemýšlela jestli jsi někdy nechtěla s někým chodit nebo založit rodinu?''
,,No... myslím, že jsem nikdy nenarazila na toho pravého.'' Když to říkala její výraz ve tváři říkal něco, co Hinata moc dobře znala.
,,Myslím, že jsi ho možná potkala'' řekla ji a usmála se na ni.
,,Hinata-chan už půjdu musím si ještě něco zařídit. Jestli se dozví něco nového tak víš, kde mě najdeš.''

Obě se spolu rozloučili a zrovna, když Shizune odcházela přicházel Sachio. Když kolem sebe se Shizune procházely oba se na sebe podívali a Shizune se potom za ním otočila jako skoro každá žena a dívka v Konoze.
,,Hinata-sama rád vás zase vidím.''
,,Já tebe taky Sachio-kun. A kolikrát tě mám prosit, aby jsi mi říkal jen Hinato.'' Sachio se k ní trochu víc přiblížil.
,,Alespoň tisíckrát. Jsme rád, že jste získala svého vyvoleného a jste šťastná. Kdyby jste tehdy souhlasila s mou nabídkou opravdu by to bylo špatné pro nás oba. Nemusíte se bát nechystám se udělat nic šíleného.''
,,Moje odpověď tehdy nemusela znamenat odchod celého tvého klanu. A přestaň mi už konečně vykat připadám si stará a ještě stará nejsem to můj otec, ale to mu radši neříkej.''
,,Dobře jak si přeješ. Tehdy jsem se řídil svými city a zatáhl do toho všechny. Lituju toho, ale už jsme zase tady a myslím, že se můžu znova zamilovat a tentokrát do někoho jiného než minule. Původně jsem chtěl do ANBU a tvůj manžel mi řekl, že jsi asi tady utekla, že to tu vedeš, ale teď bych chtěla jenom vědě, kdo byla ta dáma, co tudy prošla. Je mi povědomá.''
,,To byla Shizune-senpai. Je to medic a pravá ruka Tsunade-sama.'' Hinata si v duchu říkala, že to určitě nebude tak, jak říká.
,,Děkuji a zatím se měj jdu najít svoji sestru a dát ji menší kázání.'' Sachio odešel a Hinata se vrhla na pročítání misí a taky se hlavně zaměřovala na jedno hlášení a hledala něco, čeho by se mohla chytit asi něco, jako náš Horacio z kriminálky.

Naruto naštěstí dorazil včas, takže ho nepostihl osud horší než smrt a růžový tank pomalu připravoval další útok.