Listopad 2011

Každodenní starosti 8

20. listopadu 2011 v 20:48 | Miyu-chan |  Povídky

Hinata táhla Naruta za sebou a snažila se mu vysvětlit plán.
,,Plán je, že je přichytíme při činu. Potřebujeme mít důkazy a bývalý klan nájemných vrahů.''
,,Hinato ty mě děsíš, ale budu ti věřit.''
,,Pojď někde, kde budeme mít soukromí ať ti můžu říct celý plán.''

V celé Hyuuga rezidenci bylo mrtvolné ticho. Byla hluboká noc a rada starších z hlavní rodiny seděla v místnosti, kde se konaly schůze a čekali.
,,Myslíte, že to vyjde a nikdo nebude mít podezření na nás?'' zeptal se jeden z přísedících.
,,Budou podezírat každého ve vesnici, ale nikdy se nedoví, kdo to byl'' řekl nejstarší z rady.

Odbyla přesně jedna ráno a do ložnice Naruta a Hinaty se plížily dvě postavy v kápi.Totéž se dělo v pokojíčku u Yuki a v ložnici Hiashiho a Njiho. Pomalu přicházely k postelím, vytasily z pod plášťů katany a bodli přímo na místo, kde měli mít všichni srdce. Všechno tohle sledovali starší, ale také ještě někdo další. Starší se obrátili a vrátily se do zasedací místnosti, aby se setkali s vrahy a odměnily je. Tam je ale čekalo nemilé překvapení. V místnosti stála Hinata s Narutem a Hiashim spolu s Tsunade a za ní speciální zatýkací jednotka v čele s Shikamarem a údajní vrazi.
Jenom Neji chyběl, ale nevypadlo to, že by to někoho udivovalo nebo by někomu chyběl.
Celá rada starších stála jako opařená. Právě viděli někoho, koho viděli před chvíli zemřít.
Shikamaru si zívl.
,,Hokage-sama doma mě čeká ženská v devátém měsíci s chutěmi jako Choji tak bych to rád měl za sebou.'' Naruto se zachechtal a Hinata ho dloubla do žeber a zašeptala:,,Tebe to taky čeká'' a mile se na něj usmála. Naruto si povzdechl a jeho představivost zapracovala. Představil si Hinatu s břichem jako gymnastický míč kříženou s Chojim. Rychle to zahnal, protože to byl nesmysl.
,, Do toho Shikamaru je to tvoje práce,'' řekla mu Tsunade.
,,Z moci svěřené mi Godaime nebo Rukudaime nevím, kterým jménem vás mám sebrat vás zatýkám za velezradu a pětinásobný pokus o vraždu. Nemáte právo na soud a zvrácení trestu. Posedíte si tak minimálně dvacet pět let ve vězení. To se mi bude blížit padesátka a asi už budu zapšklej vosatej dědek s vnoučaty na kolenou. Tak honem spoutejte je. Jdu domů spát už mě nepotřebujete.'' S tímhle malým proslovem a výletem do budoucnosti se odebral pryč. Všichni kromě členů jednotky a těch, co byli poutáni se pobaveně dívali za Shikamarem a říkali si, jestli je duševně v pořádku.
,,Příšte si vyberte pořádně koho najmete na zabíjení. Sachio-san můžete jim vysvětlit jak se to má s vaším klanem?'' Tsunade se podívala na muže stojícího po její levici. Vypadla jako jejich vůdce a po sundání kápě pokynul ostatním, aby udělali to samé. Byli zde muži i ženy přibližně stejného věku . Moto, který byl jejich vůdce měl čokoládově hnědé vlasy krátce zastřižené a zářivě zlaté oči s řasami jako vějíře. Nebylo mu určitě víc jak pětadvacet.
,,Myslím, že jste si neuvědomili jednu věc. Potom, co před dvěma a půl rokem byli chycení naši rodiče, tudíž poslední nájemní vrazi našeho klanu jsme byli přivedeni sem do Konohy, ale po půl roce jsme odešli a postavili si vlastní malou vesnici a k práci našich předků se už nevrátili.
Hinata-sama nám dala vědět, že nás určitě kontaktujete. Připravili jsme na vás lest pomocí kage bunhin Naruta-sama. Je v tom vážně dobrý a v jste se chytili.'' Mlčeli a nic neříkali. Prostě nemohli uvěřit, že byli oklamáni.
,,Teď vám sklapla, co? Jindy mluvíte dokud všem okolo není z vás špatně. Je konec do klanu už nepatříte a bude vám doživotně zablokován byakugan'' Hiashi si užíval, že jsou spoutáni a po tolika letech je konečně volný.
,,Odveďte je ať už je neumím mít na očích.'' Jednotka je odvedla a vsadila do vězení.
,,Konečně budeme mít pokoj a můžu si jít sníst ramen. A kde je vůbec Neji? Doufám, že ho nezabili. Jako jediný neměl klon.''
,,Nebojte se Naruto-sama určitě je u něj moje šílená sestra,'' uklidnil ho Sachio. Naruto se při tom oslovení ošil.
,,Jen Naruto prosím. Hinato zlatíčko šel bych rád za Yuki a musíš odpočívat.''
,,Naruto-kun těhotenství není nemoc a ještě to ani na mě nejde vidět.''
,,A co to zvracení ráno?''
,,Ranní nevolnosti a jak vidíš je ještě tma.''
,,Ale už jsou dvě ráno.'' Hinata si povzdechla.
,,Tati, Tsunade-sama půjdeme nebo z něho porodím. Dobrou noc''
,,Cože? Ještě neroď!'' Tsunade na něj zařvala, aby se vzpamatoval a že na to má necelých osm měsíců a praštila ho do hlavy. Naruto si třel bouli na hlavě a odebral se s Hinatou pryč.

A co se mezitím dělo u Nejiho v ložnici vás asi bude zajímat. Zatím, co se k ostatním plížily postavy zahalené v plášti u něj to bylo naopak. K jeho posteli se blížila žena hodně podobná Sachiovi. Měla stejné oči a do půl zad dva dlouhé copy čokoládově hnědých vlasů. Vypadala takhle docela roztomile, ale když jste se ji podívali pořádně do očí budila ve vás respekt. Vytáhla kunai a skočila přímo na Nejiho. Ten už věděl, že má společnost, ale čekal, co udělá.
,,Baf! Neji- princezna ve věži.'' Neji vytřeštil oči.
,,Cože ty?'' Co děláš tady u mě v pokoji? Proč na mě klečíš? Hej jdi s tím výstřihem dál'' Chudák Neji byl v rozpacích nevěděl, co má dělat a tak zůstal ležet.
,,Ale Neji čekala jsem lepší uvítání. Slyšela jsem o tobě hodně věcí. To se dělá mít dítě s jinou než se mnou? Vzal jsi si moje slova k srdci, ale opustit ji to se nedělá. Neboj neboj já vím jak to bylo. Mluvila jsme s tou milou slečnou. Padly jsme si do noty. Nezapomněl jsi doufám, co bylo mezi námi tehdy?'' Nejimu chvíli trvalo než se vzpamatoval z toho šoku.
,,Jak bych mohl. Potom, když jsi mě políbila a pak jsi mi řekla, že pocházíš z klanu nájemných vrahů a vůbec jsi mi nevysvětlila jak to s vámi je. Pak jsi akorát za mnou poslala tvého bratra, aby mi řekl, že odcházíte pryč a málem jsem ho zabil jsem skoro rok nevěděl, jak to doopravdy bylo. Nedokázal jsem se pořádně zamilovat i když jsem chtěl tak to nešlo. To, co jsem k tobě cítil a pořád cítím mi v tom bránilo. Ani do Ten Ten jsem nebyl tak zamilovaná i když jste si tak hodně podobné v mnoha věcech. A teď se tady zčista jasna objevíš a děláš jako by se nic nestalo, Někdy mám pocit jako by jsi nechtěla, abych znal pravdu. Ty jsi mě úplně změnila.'' Poprvé od doby, co přišla projevila emoce. Výraz v její tváři byl provinilý a smutný.
,,Já vím můžu za všechno. Máš pravdu nechtěla jsem ti říct pravdu. Všichni se rozhodli, že odejdeme z Konohy a začneme nové životy za jejími hranicemi. Nemáme vesnici daleko, ale rozhodla jsem se, že to tak bude lepší. Taky jsem se celou dobu trápila. Bratr mi řekl, že se můžu vrátit, ale já jsem mu řekla, že jsem ti moc ublížila a už mě určitě nechceš vidět. A teď se mi naskytla možnost tě vidět a omluvit se za všechno. Je mi to líto. Nikdy jsem ti neřekla jak moc tě miluju a den co den na tebe myslím. Konečně jsem řekla všechno, co jsem chtěla a teď můžu jít.''
Už se zvedala, ale Neji ji zadržel. Překvapeně se na něj podívala. V jejich očích viděl slzy, které se ji kutálely po tvářích.
,,Taky tě miluju a už nikdy neodcházej prosím.'' Najednou přestala plakat a začala se smát.
,,Měl by jsi vidět jak se tváříš. Takový pohled je u tebe nezvyklý.'' Neji ji dloubl do žeber.
,,To jsi celá ty.'' Najednou zvážněli oba. Neji si ji přitáhl blíž a políbil ji.
,,Víš, že máme štěstí? Náš klan se rozhodl, že se připojíme ke Konoze. Nebavilo nás někam nepatřit a já nejsme jediná, kdo tu má nějakého miláčka. Záleží jen na Hokagem.''
Neji se jenom zasmál a otočil se na bok.
,,Hééj co děláš? Málem jsi mě shodil. Jo tak princeznička se musí vyspinkat do krásy.''
,,Zmlkni a lehni si vedle mě.'' Asi si říkáte, co to s Nejim je, ale hodně se změnil. Dokonce vlastní delux verzi Icha Icha, ale to nikomu neříkejte je to tajemství.