Leden 2011

I'm Back

6. ledna 2011 v 19:24 | Miyu-chan |  Moje kecy
Zdravím. No...nejradši bych se propadal do země. Tak dlouhou dobu jsem se tady neukázala, ale některé důvody mi nedovolili si udělat čas. Tento rok byl dost náročný a poslední rána přišla nakonec a teď se snažím nějak vzpamatovat a snad zapomenou. Teď už snad nebudu na tak dlouhou dobu mizet. Škola mi sice zabírá veškerý čas, ale já si vždycky volnou chvilku najdu. 

Abych ten rok shrnula-byl nejlepší a zároveň ten nejhorší v mém životě. Začala jsem se bavit s více lidmi v mém okolí se kterýma jsem jen občas prohodila pár slov. Získala jsem jednoho hodně dobrého kamaráda, ale škoda, že jsem ho nepoznala takhle více dřív, protože pravděpodobně brzo odjede pryč. Letní prázdniny jsem si užila myslím dostatečně, ale hodně rychle uběhly. Byla jsem se školo na dvou denním  zájezdě za vínem na jižní Moravě. Byly to nezapomenutelné dva dny a celou tu dobu jsem žila jen tam. Na všechno, co bylo tady jsem zapomněla. Anime a mangu jsem ani na chvíli neopustila. Bez toho bych nemohla vůbec žít. Viděla jsem pár dalších jako třeba  Lovely Complex. To mě hodně chytlo a už vím, proč to hodně lidí tak miluje. Potom Ouran High School Host Club- u toho jsem se nasmála až jsem se válela po stole...nebo na stole? No to je fuk :D . Pak Nana,kterou má pořád rozkoukanou jelikož megavideo mi stávkuje. Znova jsem se třeba dívala na Blood+, nebo DN Angel. 

Bylo toho opravdu hodně a kdybych měla psát všechno, tak tu jsem ještě týden. 
Majte sa 

Každodenní starosti 6

5. ledna 2011 v 21:56 | Miyu-chan |  Povídky
Zatím co Naruto seděl na schůzi a Hinata přemýšlela, jak Narutovi šetrně oznámit novinu bloumala Ten Ten ulicemi Konohy a přemýšlela o jejím hektickém vztahu s Nejim a o tom, co mu už pěkně dlouhou dobu tajila, v podstatě všem. Před sebou spatřila Leeho, jak dovádí s Yuki ve sněhu. Ta se mu snažila házet sněhové koule, které ji předem udělal. Obratně se jim vyhýbal až do doby než na něj zavolala Ten Ten.
,,Ahoj Ten Ten . Děje se něco?''
,,Ne..vlastně ano. Potřebuju si s někým promluvit.'' Lee kývnul a šli si sednout do cukrárny, která byla hned naproti. Vyprávěla mu snad všechno, co zažila za posledního půl roku včetně jejich hádek a urmiřování s Nejim.
,,Myslím, že ho beru zase jenom jako přítele. Bylo to jako rachejtle-zapálíš jí, letí vzhůru a pak září až zhasne. Přišla jsem na to, že miluju někoho jiného, někoho, koho jsem celou dobu zazdívala. Už jsem se rozhodla to dnes zkončit, ale nevím jestli mu mám říct...zaslouží s to vědět.''
Lee ji celou dobu pozorně poslouchal.
,,Řekni mu to. Němělo by smysl, aby jste se oba trápili. Mluvil jsem s Nejim a myslím, že to pochopí.'' Ten Ten se na něj usmála a objlala ho.
,,Dekuji ti za všechno. '' Lee ve skrytu duše dloufal, že ten koho Ten Ten miluje je on.
Zrovna přicházela Hinata asi s hodinovým spožděním.
,,Já vím, že jdu pozdě. Omlovám se.''
,,Mamííí!'' Yuki se hned, co zpozorovala Hinatu za ní rozeběhla.
,,Pojď sem ty divochu.''
,,Hinata-san můžu mít jednu otázku?''
,,Jistě Lee.''
,,Jakto, že Yuki najednou běhá a chová jako ostatní děti v jejím věku, když se nedávno jenom batolila?''
,,Víš měla nějakou menší vývojovou poruchu, ale Tsunade-sama na něco přišla, takže už je všechno v pořádku. My půjdeme čeká nás něco důležitého tak se mějte.''

Když se Hinata s Yuki vrátily domů Naruto tam přirozeně nebyl.
,,Yuki, co by jsi řekla na bratříčka nebo sestřičku?''
,,Kdy? Já chci hned!''
,,Tak rychle to nebude. Budeš si muset nějaký čas počkat.''

Za velkými dveřmi značky made from Yamto se konala další nudná porada, ale tahle byla o torchu jinčí, než ostatní. Hlavně se řešilo, kdo bude dalším Hokagem. Chudák Kakashi si ani nemohl svou oblíbenou zrvhlíckou knížečku, protože mu byla zabavena Tsunade a ta mu horzila, že jestli vytáhne další, tak mu je všechny zapálí. Kvůli tomu musel poslouchat každé slovo a bráni se miliony důvody proti tomu, aby byl zvolen Hokagem on. V potaz byli bráni i oba zástupci klanu Nara, ale ti si stáli za svým, že to je otrava. Naruto byl celou dobu duchem mimo. Přemýšlel o tom o čem s ním chce mluvit Hinata. Obával se nejhoršího a už chtěl být doma.
,,Naruto tak chceš nebo ne?'' ptala se ho Tsunade už po třetí, jestli přijímá post Hokageho.
,,Prosím? Ano Jistě, '' odpověděl aniž by věděl na co se ho ptala.
,,Omluvtě mě.'' Vstal ze židle a odešel.
,,Stalo se mu něco? '' zeptal se Kakashi. Tsunade jen zakývala hlavou.

Naruto se rozhodl, že domů ještě nepůjde. Zamířil do květinářství. Jiraya mu jednou řekl, že když mu žena řekne, že chce s ním mluvit musí se na to dobře připravit. Věděl, že Hinata květinami nikdy nepohrdne a potěší jí více než nějaký parfém, nebo diamant. Teď ho jen čekala cesta domů. Venku už se pomalu stmývalo a foukal silný vítr, tak si Naruto trochu pospíšil.

Hinata nervózně přešlappovala po obýváku a čekala až Naruto dorazí.
,,Nevím čeho se bojím''
Konečně se ozvalo otevírání dvěří a za chvíli se objevil Naruto. Hinata ani nevěděla jak a měla Naruta u nohou.
,,Já vím, že jsem šílený pako a omlouvám se. Jen se se mnou nerozcházej.'' Překvapěně se dívala na Naruta, který před ní tasil kytku.
,,Heh? Jsem jenom těhotná. Tohel by mě ani ve snu nenapadlo.'' Asi deset vteřin trvalo než Narutovi došlo, co mu zrovna řekla. Odhodil květiny, vzal a začal s Hinatou točit.
,,To je úžasné. A já jsem se tak bál.''
,,Myslela jsem, že budeš reagovat jinak, když už máme Yuki a ta vydá za dva.''
,,Ne, jsem šťastný. Konečně mám rodinu, kterou jsem si přál. Teď si tě má královno odnesu do královskcýh komnat.''
,,A když nebudu chtít?''
,,Nic jiného vám nezbývá.''

V tu samou chvíli u Ten Ten doma

,,Neji přemýšlela jsem o nás dvou a myslím, že bychom to měli ukončit. Taky ti tajím důvod, proč mi ty naše hádky nedělají dobře a proč nechodím na mise.'' Neji nevypadal ani zklamaně ani smutně.
,,Chtěl jsem ti říct to samé, ale bál jsem se jak by jsi reagovala. A co jsi mi tajila? Jsi nemocná?'' Neji už začínal mít obavy.
,,Ne nejsem.'' Ozvalo se pufnutí.
,,Ty jsi celou dobu měla...Počkat vypadáš dospělejí a ...Kjáá ty máš velké břicho!'' To bylo poslední, co řekl než omdlel.
,,No tak Neji probuď se! Nemůžu tě nikam tahat.'' Když to nepomohlo, tak mu dala pár facek a hned se probral.
,,Jak dlouho jsi už těhotná?'' zeptal se Neji hned, co se probral a stále hypnotyzoval její nafouklé břicho.
,,Šest měsíců''
,, To mění situaci. Nemůžeme se-'' Ten Ten mu skočila do řeči.
,,Ale můžeme. Jenom bychom se trápili. Jistě, nebude to jednoduché, ale zasloužíš si někoho, kdo tě bude opravdu milovat.'' Neji se pousmál
,,Máš pravdu. Vždycky jsi ji měla ve všem. Věřím, že to nakonec dopadne všechno dobře. O vás dva se postarám. A co to vlasntě bude?''
,,Nech se překvapit.''
,,Řekni mi to prosím.''
,,Tak jo. Bude to kluk. A Neji doufám, že po tomhle všem budeme zase přáteli jako před tím.''
,,Stejně se pořád cítím provinile. Nemůže tě tu nechat samotnou, když tví rodiče jsou mimo vesnici a tvůj bratr je kdo ví kde.'' Neji měl zase ve tváři jeho zmatkářský výraz, ke kterému přišel kdo ví jak a každého rezesmívá.
,,Budu u Ino. Jenom potřebuju abys mi pomohl donést k ní věci.'' Ukázala na hromadu tašek a pytlů na druhé straně místnosti. Ten Ten na něj zamrkala svýma čokoládovými očima a chudákovi Nejimu nezbývalo nic jiného než to všechno odnést.

Asi o týden poději byla svolána shůze v Hyuuga klanu bez účasti Hiashiho a jeho rodiny. Jen Neji byl přítomen. Byli si jisti, že stále chová zášť k hlavní větvi, ale byli na omylu. Už nějakou řádku let informoval Hiashiho o tajných schůzkách za jeho zády.
,,Hiashi už nás neposlouchá. Odmítá dokonce, aby byla dávána pečeť a jeho nejstarší dcera si taky dělá, co chce. Myslím, že by to dítě co sem přivedla mělo dostat pěčeť. Víte kterou myslím. Kdysi k tomu sloužila.'' Všichni přikyvovali jen Neji a vedlejší rodina nedávali na sobě nic znát. Nejiho to velice znepokojovalo. Byl rozhodnutý to hned Narutovi a Hinatě říct a varovat Hiashiho před nebezpečím.
,,Hiashiho musíme zbavit vedení klanu a jeho dědice taky.'' Nastalo hrobové ticho. Všichni věděli, co tím jeden ze starších myslí. Hned po zkončení schůze se Neji vydal za nimi, aby je varoval.

,,Hinatko, miláčku můj kdepak jsi? Venku je strašná zima potřebuju zahřát.'' Naruto se zrovna vracel ze souboje v odklízení sněhu na který ho vyzval Lee.
,,Tati tady jsme a je tu i strejda Neiji.'' Neji opravdu seděl v jejich obýváku a dusil se rýžovým koláčkem.
,,Naruto-kun, Neji nám přišel říct něco důležiého.'' Naruto si vzal Yuki do náručí, něco ji pošeptal a položil ji na zem. Potom běžela pryč. Posadil se vedle Hinaty a objal ji kolem ramen.
,,Přejdu hned k věci. Rada se chce zbavit Hiashiho-sama a dědice také. Pokud nenajdou nějaký způsob, tak budou zabíjet. Samozdřejmě, že ne vlastníma rukama. A ještě jedna věc. Chtějí dát Yuki pečeť Hinata určitě ví jakou.''
,,Tak tohle je moc. Nikdo nebude zabíjet mou ženu a mrzačit mi dítě!'' Naruto měl v sobě vztek, jaký dlouho neměl.
,,Naruto-kun uklidni se prosím . O klan se postarám já a ty musíš zařídit, aby se nedostalo ven datum tvého jmenování.''
,,Už jsem ti řekl, že jsi dokonalá?'' Naruto už se začal lísat a oba si vyznávali lásku a na Nejiho pozapoměli.
,,Ehm já jsem ještě tady.''
,,Promiň Neji. Jak teď žiješ? Hinata říkala, že jste se s Ten Ten definitivně rozešli.''
,,Je to pravda Naruto. Oba jsme se na tom dohodli. A ještě k tomu ze mě bude za tři měsíce otec. Pamatuješ na oslavu od Tsunade-sama a jak nás Lee našel v koupelně na zemi a chudák z toho měl záchvat, ne?''
,, Jak bych mohl zapomenout. To jakože je dva, tři, šest měsíců těhotná?'' (Bravo Naruto! Umíš počítat.)
,,Já půjdu nebudu vás rušit.'' Neji odešel a Hinata začala spřádat plány na to, aby Neji nezůstal dlouho sám.