Říjen 2009

SasuSaku&NaruHina-Dozoku

31. října 2009 v 20:11 | Miyu-chan |  Fan Manga(Komixy)
Tak jsem zjistila, že všechno co jsem přeložila tak mi někdo vymazal z pc. No po deseti minutách zuření jsem se vrhal na překládaní i když jsem úplně grogy.

Ten Sasukeho syn má asi nějakou poruchu nebo co :D. Mstít rybu XD.


Diplomek pro mě za 1.místo v SONB

31. října 2009 v 20:07 | Miyu-chan |  Moje kecy
Jestli si pamatujete tak jsem byla v SONB u mého SB katou.
A vyhrála jsem. Moc díky za diplom je krásnýl.

Události poslední mangy aneb Kishimoto má zatmění mozku

28. října 2009 v 19:18 | Miyu-chan |  Moje kecy
Nevím jeststlii jste už viděli nebo četli spoilery mangy, ale rozhodně vás nepotěší pokud jste fanoušci NaruHina. Nebudu se k tomu vyjadřovat, protože bych musela použít slova, která vůbec nepoužívám na adrsu té růžové nány. Doufám, že ji to Naruto pěkně natře. Dám sem výtah z mangy co přeložila Kobylka v pyžamu. Jo ještě něco-málem jsem si u toho rozflágala monitor.

Naruto: Co-..?! Co jsi to právě řekla?! Myslim, že jsem se přeslechl, mohla bys to zopakovat...
Sakura: Říkám, že tě miluju(/mám ráda)! Už mi na Sasukem nezáleží! Netuším, proč bych někoho jako on měla milovat... vyznávám se ti tu.
Naruto: Ale proč?...jak to? Jestli to má být v tip, tak to není ani trochu vtipný... Sakuro-chan... Co se ti stalo...?
Sakura: Nic, doopravdy... Jen jsem otevřela oči... Nepotřebuju svojí lásku věnovat někomu, kdo je hledaný ninja... a zločinec.., nebo snad ano? Nehodlám být pořád dítě. Chci se koukat realitě do očí.
Sakura: Takže, Naruto... Už nepotřebuji tvůj slib. Mohl by ses přestat snažit Sasukeho přivést zpět?
Yamato: Co to...

Kakashi ho zastavuje

Naruto:
Co se ti stalo, Sakuro-chan? Jak to, že jsi ttak rychle změnila na mě názor?...
Sakura: Říkám ti, že už to nepotřebuju! Zamilovala jsem se do tebe celým svým srdcem, tak proto.

Naruto vzpomíná na scénu, kde Sakura byla zamilovaná do Sasukeho
Saura objímá Naruta

Kakashi: Sakuro, jsi...
Sakura: Odcizila jsem se Sasukem... Ale ty jsi byl vždy na mé straně, Naruto. Povzbuzoval jsi mě... Uvědomila jsem si... jaký opravdu jsi. Jsi hrdina, který ochránil vesnici. Všichni ve vesnici tě milují... stala jsem se jednou z nich. Byl jsi tak uličnický... ale kousek po kousku, jsi tiše vyrostl a zmužněl... Byl jsi mi blázký, takže jsem si toho mohla všimnout. Ale sasuke se dopouštěl zločinů... Zlomilo mi to srdce... Stal se někým… odcizeným.
Naruto: ...
Sakura: Naruto... když se tě takhle dotýkám... cítím klid... říkám ti to z celého srdce...
Naruto: Nech těch keců, sakuro... Říkal jsem, že to není vtipný...
Sakura: Proč jsi naštvaný? vzdávám se Sasukeho, to je celé. Ženskému srdci neporučíš.
Naruto: Já...Já nesnesu lidi, co nalhávají sami sobě!

12.Díl-nový život

24. října 2009 v 21:44 | Miyu-chan
Ano! Povídka Nový život je zpátky. Asi tam jsou chyby, ale zítra je opravím. Tak ať se vám líbí.
Když dorazila domů probrala se z transu, do kterého ji uvedl Neji svým překvapivým počinem.
,,Jen tak si odejde!'' Vztekala se a vztekem kopla do nočního stolku.
,,Jau ještě se kvůli němu zmrzačím.'' Byla tak rozhozená, že nedokázala normálně myslet. Jen věděla, že kdysi někdy milovala, ale nepamatovala si to. Jen ten pocit ji zůstal. A když ji Neji políbil cítila ještě něco víc. Aby na to, co se stalo zahnala myšlenky vyzarila trénovat.

Večer se posadila na balkón s hrnkem mátového čaje a zhluboka si vychutnávala jeho uklidňující vůni. Přemýšlela nad minulostí, kterou si pamatovala. Myslela na svou matku, která musela být bez citů, když ji nechala na pospas jejímu biologickému otci, který se k ní choval jako k největšímu odpadu. Tuhle část svého života si nechtěla pamatoval.
,,Možná by bylo, lepší, kdybych si napamatovala vůbec nic a začít od znova. Začít nový život.'' PO tváři ji stekly dva pramínky čiré slané tekutiny. Ani si nevšimla, že na ni mluví Naruto, který mezitím přišel. Všimla si ho v okamžiku, kdy ji obejmul.
,,Co se děje?,'' zeptal se ji. Podívala jsem se na něj a setřela si slzy.
,,Ale nic. Jako obvykle.''
,,Nemůžeš nad tím pořád přemýšlet. Musíš to hodit za hlavu a začít na novo. A jak bylo na rande?''Sklonila hlavu dolů.
,,Nebylo to rande.'' Zašeptala a z jejího výrazu poznal, že něco není úplně v pořádku. Vypověděla mu všechno. Byl to její nejlepší přítel a potřebovala se někomu svěřit.

Potom, co mu vše řekla se Naruto zamyslel a poškrábal se na zátylku.
,,Hmm to je zajímavý. Nedělej si hlavu. Uzumaki Naruto to vyřeší, ale řeknu ti, že bych to do Nejiho neřekl.'' Trochu se tomu musel zasmát.
,,Naruto to není sranda!! A co jako vyřešíš? To jako půjdeš za ním a řekneš, že jsem ti všechno vykvákala a pak se mnou do smrti nepromluví, ne fakt díky o to nestojím.''
,,Prosím tě myslíš si, že jsem zabedněný? Říkám nech to všechno na mě . Uvidíš, že je do tebe zamilovaný a jen neví co dělat. Přece jen v tomhle jsem lepší než on.''
,,Joo? A proč tedy neřekneš nic Hinatě.'' Nedávno totiž Naruto řekl Miyu jak je to s jeho vztahem k Hinatě. Když byli před třemi roky na společné misi společně s Kakashim, aby zajali jednoho nebezpečného nunkeina mu Hinata vyznala své city a hned poté je onen ninja, kterého měli zajmout napadl. Podařilo se jim jej zneškodnit, ale Naruto se praštil do hlavy. Když se potom probudil řekl, že si nic nepamatuje. Jenže to nebyla pravda. Bál se, že kdyby Hinata věděla, že její city opětuje stala by se hlavním terčem, pro nepřátelé, kteří stále pasou po Kyuubim. Když Hinata zjistila, že si Naruto nic nepamatuje řekla si, že to nechá tak. Akorát od té doby se s ní Naruto přátelil více než před tím, aby ji alespoň odčinil to zapírání. Jenže tímhle spíše ubližoval oboum dvoum. Miyu mu musela slíbit, že ji nic neřekne.
,,To je něco jiného.'' Už se chystal k odchodu.
,,To jdeš za ním teď?''
,,Jistě. Proč ne. Ty jdi klidně spát a nech ostatní na mě.'' S těmi slovy se rychle vypařil.

Když Naruto dorazil k bráně, které označovala místo, kde žijí členové Hyuuga klanu. Pár krtát tu už byl, takže věděl kam má jít a kde najde Nejiho. Vešel do jejich zahrady a v dálce uviděl nějakou osobu, přesněji dívku, jak trénuje. Spíše to vypadalo jako by tančila mezi stromy. Poznal, že to je Hinata. Jen se na ni díval a pozoroval jak se elegantně pohybuje mezi stromy. Často ji pozoroval jak trénuje a někdy se i přidal
,,Hey Naruto! Tady nahoře.'' Naruto otočil a zvedl hlavu k místu od kud se ozývalo volání.
,,Nazdar Neji. Jak se vede?''Vyskočil za ním na střechu.
,,Jde to. Co tě tu přivádí tak pozdě večer?''
,,Nic zvláštního. Jen jsem vás dneska viděl s Miyu. Poslyš, co ty k ní vlastně cítíš?'' Neji se na chvíli zarazil. Překvapilo ho, že je viděl.
,,Já vlastně nevím. Nikdy jsem z žádnou dívkou nic takového necítil. Je to jako něco úplně nového. Myslím, že jsem udělal něco co jsem neměl.''
,,Jsi zamilovaný, to je to. Zaskočilo tě to, protože jsi dosud nenašel tu pravou. Prostě ji to řekni. Nedělej chybu jako já.'' Neji se na něj podíval se zvednutým obočím.
,,Od kdy jsi takový expert, hmm? A jakou chybu nemám dělat?''
,,Jednou se to dozvíš.'' Zadíval se na místo, kde před tím viděl Hinatu, ale ta mezitím došla k domu.
,,Ahoj Naruto-kun.Neji nii-san pojď už domů otec nás volá.'' Věnovala Narutovi krátký pohled a už chtěla vstoupit do domu.
,,Počkej Hinato. Můžu s tebou zítra mluvit?''
,,To asi nepůjde odcházím na misi a vrátím se až za týden tak potom možná.'' Ani se na Naruta pořádně nepodívala a zalezla dovnitř.
,,Proč mě pořád tak ignoruje? Miyu má pravdu. Nemůžu to tak nechat.''

Blog a jeho problémy

23. října 2009 v 20:11 | Miyu-chan |  Moje kecy
Tak pilně jsme překládala a všechno na nic. Blog mi nechce nahodit obrázky pořád, že se nepodařilo uložit obrázek. Takže zase nic a nervy mám v kýblu. Ještě k tomu mám zaracha na pc, ale ne úplně. Nesmím tu být moc dlouho a ne každý den a to kvůli dvěma blbým známkám za tenhle týden. No není to lehký. Budu to pořád zkoušet a jestli to tu nepude dát tak asi zešílím. Sayo.

Omlouvám se

22. října 2009 v 19:36 | Miyu-chan |  Moje kecy
Zdravím všecky lidi co mě mají rádi takovou jaká jsem , ale i ty co mě neberou. Z první věty jste poznali, že se nemám moc dobře. Jak jsem jednou psala, že jsem asi zamilovaná tak jsem a je to straště problematické. On má rád jinou a ona jeho, takže se jim do toho nechci plést. Potom je tu ještě jeden můj kámoš, kterého znám docela dlouho a poslední dva roky jsem začala mít na něj nový pohled. Dobře se sním píše a prostě jsem strašně zmatená. Škola mě teď tak vysílila, že jsem dokonce včera, hned jak jsem přišla ze školy, šla spát. Spala jsem asi tři hodiny a šla na pc. jenže jsem sotva něco vyťukala na klávesnici, tak ksem šla v půl osmé zase do postele a usla. Řeknete si, že jsem musela být vyspaná a včas vstanout do školy. Omyl! Já zaspala. Místo v pět jsem vstala v půl osmé, kdy začíná vyučování. Tak jsem se vklídku nachstala a přijela do školy na čtvrtou hodinu. Mohla jsme to stihnout i dřív, ale Šilheřovice jsou konec světa a je tam špatné spojení.


Teď druhá část toho proč mám blbou náladu. V Supestar v pondělí vypadl Marek Lacko, kterému jsem moc moc fandila a posílala hlasy. Nechtěla jsem tomu uvěřit, ale už to tak je. I přes to přibývají jeho fanoušci jak na facebooku tak i normálně. Brečela jsem a řekla jsem si, že se už nebudu dívat na Superstar je pokud tam někde bude vidět Merček. Asi si myslíte, že jsem naprosto blbá, ale mě to možná přejde ajko vždycky. Na druhou stranu mu budu pořád fandit a poslouchat do kola jak zpívá.


Zítra,možná ještě dneska pokud neusnu, tu konečně něco hodím, aby tu nebylo prázdo a budu měnit dess. Jen se chci zeptat jestli vám nebude vadit když v něm budu mít Marka. To vy tu chodíte a mě záleží na vašem názoru.

Mějte se fanfárově. Čusky.

Pro moje SB

15. října 2009 v 21:06 | Miyu-chan |  Moje kecy
Ahojky! Uděla jsem desing pro moje milované SB a káminku VendýseQ na prosbu Saski.
Nevím jestli se jí bude líbit. Doufám, že ano. Dalo mi práci sladit barvu obrázku s pozadím, ale nakonec jsem to dotáhla do konce. Ještě si můžeš upravit rozměry, písmo atd. nechtěla jsem se ti do toho moc motat. Tak doufám, že se ti líbí.

Ozn.

12. října 2009 v 18:25 | Miyu-chan |  Moje kecy
Ahoj. Zrovan jsem přišla ze školy. Říkáte si, že pozdě? Tak vítejte v životě středoškoláka.
Postoupila jsem do finále SONB! Moc moc moc prosím smutně koukám, o hlásky TADY. Moc všem děkuju, že jste mě dostali až do finále.

Doujinshi str. 7,8

11. října 2009 v 21:26 | Miyu-chan |  Fan Manga(Komixy)