Září 2009

Prosím, prosím

28. září 2009 v 10:21 | Miyu-chan |  Moje kecy
Ahojky mina! Postoupila jse do třetího kola SONB u mého SB katou. Prosím prosím o hlásky pro Miyu-chan
Arigatou.

Doujinshi COVER+1,2

24. září 2009 v 21:16 | Miyu-chan |  Fan Manga(Komixy)
A máme tady další doujinshi! Můžete hádat o čem to bude :D. Když už nemám tolik toho času na psaní tak alespoň překládat můžu, ne? Celý týden ležím v knížkách a to doslova. Včera jsem u toho usla. Můj mozek je naprosto přetížený a z toho důvodu usínám už v tramvaji a následně v autobuse. Ve škole mám co dělat abych neusla. Snad si přes víkend dostatečně odpočinu, abych se mohla zase normálně rozjet. Nebojte se povídka tu bude co nejdřív to půjde. Teď jdu ještě omrknout espaňol. Buenas Noches.

Čtěte z prava do leva

Am I Losing You?

22. září 2009 v 21:04 | Miyu-chan |  Fan Manga(Komixy)
Musela jsem to tu dát. Moc se mi to zalíbilo.SasuSaku&NaruHina-Dozoku(14,15,16)

22. září 2009 v 20:58 | Miyu-chan |  Fan Manga(Komixy)
Vím, že jsem říkala, že tu na 85% bude povídka, ale jisté okolnosti mi nedovolili strávit u pc takovou dobu, abych ji stihla napsat. Alespoň jsem přeložila další stránky doujinshi. Tak si je užijte.

SasuSaku&NaruHina-Dozoku(11,12,13)

21. září 2009 v 20:38 | Miyu-chan |  Fan Manga(Komixy)
Věříte, že jsme málem na to zapoměla? Narychlo jsem přeložila další tři stra
ny. Dneska jsme se fakt hodně nasmála jak nikdy v životě. Vážně jsem nevěřila, že dokážu být vtipná a lidi rozesmát. Hlavně, když jsem se smála až jsem začala chrochtat.
Kecy, Kecy, Kecy

18. září 2009 v 20:38 | Miyu-chan |  Moje kecy
Komban wa. Jen aby jste byli v obraze. Procházím takovým divný obdobím. Pořád bych jen brečela a je mi smutno. Asi jsem se znova zamilovala a to jsem vůbec nechtěla. Přišlo to tak náhodou. Je jiný než ostatní a nedokážu s ním prostě normálně mluvit. Když se mu dívám do těch jeho nádherných očí, které mě hned na provní pohled zaujaly, tak se mi úplně zatemňuje mozek a nekažu normálně myslet. Dneska jsem se nemohla ve škole vůbec soustředit. Mě se prostě tohle nikdy nevyhne.

Zítra jdu na pyžamovou párty a budu tam i spát. Budou tam sice samé holky v ségřině věku, ale i snimy se dá dobře kecat. V pondělí mám odpolední praxi a vátím se domů nevím kdy, takže se k pc nedostanu. V úterý tady bude na 85% povídka. Možná to bude už poslední díl, ale to ještě přesně nevím. Moc děkuju všem co to čtou a píšou mi krásný komentíky. o se mi pak hend líp píše. Nevím co bych bez vás dělala. Arigatou mina! Sayo.

Další SB

15. září 2009 v 21:01 | Miyu-chan |  Diplomy
Mám další SBěnko. Je to Kiki-chan. Udělala mi tenhle krásnej dilomek. Dómo arigato.

8.díl Měsíc s dítětem

15. září 2009 v 20:58 | Miyu-chan |  Povídky
Naruto byl ze Sakuřina chování rozhozený. Naštvaný přišel do domu a zjistil, že je tam nějak moc ticho a tma. Šel nahoru do pokoje a otevřel dveře. V posteli spala Hinata a vedle ní Yuki. Obě vypadaly tak křehce a nevině. Obě je pohladil po tváři a na tváři měl úsměv. Úplně zapoměl na Sakuru. Převlékl se a lehl si vedle nich.

Ráno s probudila první Hinata jelikož ji Yuki začala cucat prst a pak následně si hrát s jejími vlasy.
,,Ahoj maličká. Vidím, že jsi už čilá. Bude se mi po tobě stýskat až se tvoje maminka vrátí.'' Mluvila na ni a hladila ji po vláscích. Všimla si, že vedle leží Naruto a trochu chrápe. Usmála se.
,,Vypadá to, že se tady něěkdo vrátil pozdě domů.No nic, půjdeme dolů.''

Naruto se probudil o hodinu později. Vstal z postele, podíval se na sebe do zrcadla(jak neobvyklé,že) a prohrábl si rukou vlasy. Vzpoměl si na včerejší rozhovor se Sakurou a svraštil obočí. Rychle to ale zahnal. Uvědomil si, že brz bude zase sám doma. Rozhodně to tak nechtěl nechat.
,,Yosh! Všechno jde zatím v pohodě dattebayo.''


,,Ahoj Naruto,''pozdravila ho Hinata. Zrovna si užívala chvíli klidu, protože Yuki si hrála.
,,Ahoj. Včera jsem potkal Ino se Saiem. Máme se příští týden ve čtrtek dostavit... heh já to zapoměl kam.'' Nervozně se škrábal na zátylku.
,,Aha... To nevadí stejně musím ještě zejít za TenTen a ta bude určitě s Ino.

Naruto po celý týden pokračoval v svém výzkumu. Pár krát to měl o fous, ale zatím žije. Jendou ráno byla Hinata přkvapena, když uviděla na stole její oblíbené jídlo.
,,Naruto jak víš, co mám nejradši?''
,,Stačí trochu pozorování.'' Hinata se toršku nedoůvřivě podívala, když řekl pozorování, ale nechala to plavat. Zrovna v ten den měli jít na Ininu zkoušku. Museli s sebou samozdřejmě vzít i Yuki. Té se vůbec nelíbilo, že musí na sobě mít tolik oblečení. S velkými obtížemi se dostavili na místo.
Přes noc totiž zase sněžilo a všude byla kopa sněhu. Prodírali se jí jak, když jdou Greenpeace zachraňovat na Antarktidu tučňáky.
,,Já tu Ino asi uškrtím. Asi se zbláznila nebo co. Proč stím nepočká do jaraa vůbec to místo kam máme přijít je jen nějaká louka.,'' rozčiloval se Naruto. Hinata nic neříkala. Na místě, kde normálně nic není, stála velká budova ze dřeva. Byli překvapeni a rychle vlezli dovnitř.
,,No konečně jste tady. Čekáme jen na vás!'' Hinata se rozhledla po místnosti. Všimla si, že je přítomna snad půlka Konohy a místnost byla plná dřevěných věcí.
,,Hey Ino. Vydím, že jsi bohatě využila schopností Yamata-taičo,'' podotkla Hinata.
,,No tak trochu. Teď leží tam v rohu.''
Naruto se snažil z Yuki sundat všechny vrstvy s pomocí síly mladí v podobě Leeho. Shikamaru na to znuděně koukal a prohlásil, jako vždy, že to je otrava. Ino ho hned majzla umělou kytkou místo Temari, protože ta byla doma a léčila se z angíny (Shikamara).
,,Tak na co nás tady potřebuješ?,'' zpetal se netrpělivě Naruto.
,,Jste tady proto, že chci vyzkoušet jak to bude vden svatby vypadat. Chybí mi tu Temari, která měla se Shikamarem dělat ženicha a nevěstu, takže potřebuju místo nich někoho jiného. Hlásí se někdo dobrovolně?'' Všichni byli ticho. Naruto se divil proč tu není Sai, ale to moc neřešil, protože se snažil schovat za Gai-senseie.
,,Naruto pojď sem,'' zavolala ho Ino.
,,Proč já dattebayo?'' Vylezl zpoza Gaie, který prohlásil, že do toho musí dát sílu mládí.
,,Hinato můžeš prosím.'' Hinata zoufale zasténala. Podívala se na Ino pohledem''Až tu nidko nebude tak uvidíš.''
,,Takže. Postavte se támhle. Pak půjdete semhle a zkončite tady.'' Ino je dirigovala, ale stejně to bylo k ničemu. Zaúkolovala i ostatní a ani ti nevěděli vo co go.
,,Tak to bude pěkně dlouhej den,'' povzdechl si Naruto.


Freestyle 4 mulatush's

12. září 2009 v 19:42 | Myiu-chan |  Moje kecy
Tohle jsme ze sebe vyplodili, když jsme s Ino jeli za kámoškama mulatkama do Havru. Začalo to jen tak náhodou a pak to jelo. To se stane, když se sejdou čryři šílené mulatušky.


Naše 1. dílo :)Kde je ten slavnej Tupac?

Asi nekam utek....
Utek asi do hrobu,
způsobil hotovou pohromu.
Pohroma je to veliká,
každý hned za ním utíká.
Gangsteři střílej po sobě,
po kapsách mají pistole,
dou si navzájem po hubě,
vraždy se páchaj na stole.

Pak uz to jelo, kazdy sloku,a vysly z toho total hlodyy, musite zapojit to nejhlubší chápání abyste pochopili xDDD

Topení nikdy nezvoní,
ale to je problém,
nedávaj do něho koření?
Zajdi s tím za školníkem.

To loupání mě trápí,
zajdi s tím ke kožnímu,
kašli to, tak to zapij,
radši se zpovím hermelínu.

Bez foťáku listí nevyfotíš...
Ale to nééé,
přitom se hodně zapotíš,
óóó, to je trapné.

Proč máš tak žluté zuby?
My to máme v rodině.
Smrdí ti tak z huby,
je to jako v konírně.

Hudba je náš život,
a tanec je také,
neshoří jako knot,
je potěšení, a jaké.

Rýmy se nám v sekundách sypaly z pusy, nesou to žádný promyšlený básničky, ale byla sranda xDDD


Prosím o hlásek

12. září 2009 v 17:58 | Miyu-chan |  Moje kecy
Konichi wa! Přihlásila jsem se do SONB u mojeho SB katou.
Jestli se vám bude chtít tak by jste mohli pro mě hlásnout. Zastupuju tam Hinatu tak jestli budete hodní tak hlásněte, ale je jasné že nemusíte, když se vám nebude chtít. Děkuju všem co hlásnou.