Srpen 2009

Konéééc

31. srpna 2009 v 20:28 | Miyu-chan |  Moje kecy
A je to tady. Prázdniny končí a škola začíná. Vůbec, ale vůcbec se do ní netěším. Vůbec nikoho tam nebudu znát až na jednu kamarádku. Prázdniny to byli strašně krátké a divné. Tady je něco pro zasmání. Až se budete dívat na Kakashiho tajemství radši nic nejezte a už vůbec nepijte. Mohl by to totiž odnést váš monitor a klávesnice.SasuSaku&NaruHina-Dozoku(9,10)

26. srpna 2009 v 18:55 | Miyu-chan |  Fan Manga(Komixy)
Čest! Jsou tu další dvě stránky Dozoku. Příště se objeví Narutova rodinka a jeho ďábelská dcera :D. Zítra jedu do Prahy a hlavním cílem je Japa shop, do kterého se konečně dostatnu. Tak se mějte a užijte si chěch pár dní prázdnin co nám zbívá. Sayo.


Diplomy pro mě od SB Pinky-Kuckit

25. srpna 2009 v 21:28 | Miyu-chan |  Diplomy

5.Díl Měsíc s dítětem

25. srpna 2009 v 21:24 | Myiu-chan |  Povídky

Hinata šla pomalu zpět do domu. Začalo dost mrznout a tak přidala, ale to neměla dělat. Před dveřmi byl led a Hinata na něm uklouzla a mířila si to přímo na dveře. Narazila do nich a k tomu na ní ze střechy spadl sníh.

Naruto se válel na gauči, sledoval televizi a užíval si chvilku klidu. V tom uslyšel ránu. Šel ke dveřím a otevřel je. Uviděl kupu sněhu a z něj trčela noha. Chvíli mu trvalo než si uvědomil, že to je Hinata. Hned ji vyhrabal, popadl tašky, které byli rozházené kolem a vzal Hinatu dovnitř.
Ta se celá klepala, protože měla sníh opravdu všude. Sundával ji oblečení a u toho se červenal.
,,M-měla bys sis jít dát horkou sprchu.'' Hinata jenom kývla a s drkotáním se šourala do koupelny.
Naruto ji mezítím co se koupala udělal teplý čaj a donesl deky.

Když se Hinata vrátila sesunula se na gauč a kýchla. Zabalila se do dek a v duchu na sebe nadávala. Naruto se posadil vedle ní a podal ji čaj.
,,Díky.'' Naruto se jen na ni usmál.
,,Co jsi prosím tě dělala? Najdu tě v kupě sněhu,'' ptal se Naruto.
,,Uklouzla jsem, narazila do dvěří a ze střechy se začal sypat sníh. Jsem fakt nemehlo. To se může stát jen mě.''

Zbytek dne se Naruto staral o Hinatu i o Yuki. Večer se oba dívali na televizi a Naruto si všiml, že se Hinata celá třese. Šáhl ji na čelo a měla ho pořádně horké.
,,N-naruto je m-mi z-zima.'' Naruto nevěděl co by měl dělat. Vzal ji nahoru a položil ji k ní do postele.
,,Nemůžu jí tu jen tak nechat. Co když ji horečka neklesne? Možná bych ji měl zahřát. Ale co když mě nenechá. Na tom teď nezáleží.''
Lehl si k ní a přitáhnul si ji k sobě. Hinata se k němu ještě víc přitiskla a pomalu usla.

Naruto skoro celou noc nespal, protože na ni dával pozor. K ránu si všiml, že už se skoro vůbec netřese a tak zavřel oči a hned usnul. Probudil ho pláč Yuki, která měla hlad, byla pokakaná a všchno dohromady. S těží se vymanil z Hinatina sevření a šel obstarat Yuki. Ještě udělal snídani a donesl ji nahrou. Hinata ještě spala a tulila se k polštáři na kterém spal. Naruto se pro sebe usmál.
,,Jak ona je rozkošná.''
Nahnul se ní a políbil ji na čelo. Zavrtěla se a na rtech se ji objevil úsměv. Otevřela jedno oko a pak i druhé.
,,Dobré ráno. Jak jsi se vyspinkala?'' Hinata chvíli mžourala a pak se trošku začervenala.
,,Díky, moc dobře. Ale ty ty jsi asi moc nespal.''
,,Měla jsi vysokou teplotu tak jsem na tebe dával pozor.Strašně jsi se třásla. Měl jsem o tebe strach.''
,,Děkuji to jsi nemusel.''
,,Zdálo se mi to nebo mě políbil na čelo. Je tak hodný celou noc byl vzhůru kvůli mně. ''
,,Na tady máš snídani.'' Podal ji tác s jídlem.
,,Já ani nemám hlad. Cítím se jako by mě něco přejelo.'' Sesunula pod deku jako by se schovávala.
,,Ne ne. Musíš papat. Když nechceš jíst sama tak tě nakrmím,'' řekl se smíchem v hlase a mířil na ní s rohlíkem.
,,Nééé. Nechců'' Mávala rukama a přitom se smála. Nakonec povolila a všechno snědla.
,,Co je nového v Konoze?,''zeptal se Naruto potom co dojedla.
,,Všechno při starým. Ino a TenTen drbou Sakura mě nesnáší. Normálka.''
,,Počkat jak nesnáší?''
,,Pořád mě uráží a žárlí na mě. Já ji prostě nechápu, ale ignoruju ji a to jí štve.''
,,Když o tom tak mluvíš začala se po mě plazit, ale já ji nechci. Přpadá mi to otravné.''
,,Jo! Kdyby to teď slyšela. Hyuugo Hinato jen tak dál!'' Na rtech ji hrál pobavený úsměv.
,,Čemu se směješ?''
,,Ničemu.'' Nahodila zpátky svůj normální výraz.
,,Víš co? Bude nejlepší, když budeme spát v jednom pokoji. Nemůžš se o Yuki v noci starat sama a hlavně ne teď', když jsi nemocná. Pokdu ti to teda neva.'' Naruto v duchu spřádal plány a ďábelsky se umíval.
,,Ne nevadí.'' Odpověděla v pohodě.
,,Co chystáš Uzumaki Naruto.''


krásné, ale smutné video

14. srpna 2009 v 20:21 | Miyu-chan |  Videa
Nevím jak vy, ale mě to rozplakalo.


Špatná zpráva(alespoň pro mě)

14. srpna 2009 v 20:20 | Miyu-chan |  Moje kecy
Je to tu. Zase jedu pryč. Zítra ráno odjíždím k babi a vrátím se v pátek. To znamená, že nebudu moct psát povídku, kterou mě baví psát. Nevím, proř můj drahý otou-san nekoupil noťas. Kedybych tenhle rok sehnala brigošku, tak bych si na něj našetřila. Ale nebudu vás obtěžovat kecama o ničem. Proč jsem dneska nic nenapsala ani nepřeložila? Jedno z našich tří morčat Vanessa je nemocná. Mamka s Ino-neechan s ní byli u vterinářky a ta jim řekla, že je to sní špatné. Má cysty na vaječnících(pokud nevíte co to je zeptejte se mamky-pokud s ní můžete mluvit o čemkoli). Začala j vypadávat srst kvůli hormonální poruše(jaj připadám si jako naše učitelka). Buď půjde na operaci, která stojí dva tisíce, nebo pomalu přestane žrát bude mít průjem, přestane chodit a nakonec umře. Ještě je tu jedna možnost d át ji eutanázii(umělá smrt). Je to v podstatě morče moji ségry a ta ji má moc ráda a všichni v rodině taky. Možná si něktří řeknou, že to je jenom morče, ale pro nás je to člen rodiny. Ségra je z toho na prášky a já ji musím utěšovat.

Je mi těžko opustit milované lidičky se kterými se znám přes net. Bohužel musím. Pak už se blíží začátek roku. Máme domluvené ještě nějaké návštěvy a na jeden den jedeme do Prahy-hlavní směr Japa shop! Trvalo mi pěkně dlouho překecat rodiče, ale nakonec jedem. Asi jsem vás otrávila tímhle dlouhým blábolem, ale já musím prostě pořád datlovat do té kllávesnice.To je zatím vše loučím se svámi. Sayo vaše Miyu-chan.


4.Díl Měsíc s dítětem

11. srpna 2009 v 21:28 | Miyu-chan |  Povídky
Moc velký gomen! Byla jsem zaneprázdněna a je mi totálně na nic. Měla jsem tak dobrou náladu a v jediné vteřině jsem zase spadla do ''deprese''. K tomu mi je už druhý den špatně. Ale těmhle kecama nebudu nikoho zatěžovat. Musela jsem se odreagovat tak jsem otvřela office a psala jsem(konečně!!!) Doujinshi bude asi zítra. Nějak to všechno nestíhám. Tak ať se líví.


Další den se Naruto učil jak se starat o malé dítě. Hinata se hodně nasmála při Narutových pokusech o vyměnění plínky. Po třech hodinách už to Naruto ovládal levou zadní.
,,Zajímalo by mě jak tohle zvládá Shikamaru a k tomu má za zády Temari.'' Smál se Naruto.
,,Temari říkala, že mu ji málem nasadil na hlavu.'' Naruto se smál jak pominutý, když si to představil. Yuki dostala zase hlad a Naruto se nabídl, že ji nakrmí. Hinata se na ně dívala a usmívala se při tom, ale po chvíli ji úsměv z tváře zmizel.
,,Měla bych mu to říct? Poslední tři roky to bylo mezi námi jiné něž kdysi. Zdá se mi, že si jsme čím dál tím blíž, ale já to prostě nedokážu. Proč s tím má takový problém? Mám měsíc na to abych mu to řekla. Jestli ne, tak už nikdy.''

,,Hinato? Stalo se něco? Držím ji špatně?,'' ptal se Naruto.
,,Ne. Proč?''
,,Tvůj výraz v obličeji se změnil. Chtěl bych se tě na něco zeptat.''
,,Že by?''
,,Myslíš, že bych byl dobrým otcem?'' Hinata zrovna tuhle otázku nečekala, ale i tak se usmála.
,,Naruto... neznám nikoho, kdo by měl takovou starost o ostatní. V každém z lidí, se kterými si se setkal něco zanecháváš. Působíš na ně zváštní silou. Každému ochotně pomůžeš i když nevíš co je zač. Myslím si, že budeš výborný otec. '' Celou dobu se mu dívala do jeho nebesky modrých očí. Když domluvila sklonila hlavu a mírně se začervenala.
,,Děkuji ti. Moc to pro mě znamená. Hlavně, když to slyším od tebe. Hodně jsi se změnila, ale i přes to ti zůstala tvoje stydlivost a to červenání a to mám na tobě rád. Jsi jiná než ostatní. Kdyby tady místo tebe byla Sakura asi by mě umlátila.'' Usmál se na ni svým typyckým úsměvem. Yuki už pomalu usínala.
,,Je stašně roztomilá, ale je i strašně aktivní. Pořád mě tahá za vlasy.''
,,Máš pravdu je trochu jako ty.A Naruto...''
,,Hmm?''
,,Měla bych zajít něco nakoupit, protože tady už nic není.'' Naruto si až teď uvědomil, že lednice je plná láhví a není ta nic na jídlo.
,,Kdo tam zajde?''
,,Já půjdu. Potřebuju se trošku projít. Zvádněš to tu sní?''
,,Jo jasně. Teď spí, takže to zvládnu dattebayo!'' Vykřikl Naruto, ale ne moc nahlas, aby neprobudil Yuki.

Hinata se vydala ven. Zrovna přestalo sněžit. Všude kolem pobíhali geninové a odhrnovali sníh. I když byla pořádná zima měla tohle počasí ráda. Nikdy v Konoze nezažila sníh a ten měla hodně ráda.

Cestou zpět se stavila za Ino a TenTen. Věděla, že budou zase spolu v květinářství a drbat.
,,Ahoj holky? Jak se máte?'' Pozdravila je.
,,Jé čau Hinato. My se mámě fajn, že jo TenTen. Ale jak se máš ty? Co hlídání?,''zeptala se okatě Ino. Hinata si od začátku myslela, že v tom mají ty dvě prsty, ale nebyla si tím jistá.
,,Mě je taky fajn. Malá je úžasná. Ale nejsem na ní sama. Tsunade posala ještě Naruta. Nevím proč, ale alespoň se nenudím. Nemáte náhodou v tomhle prsty?''
,,A-ale jak si tohle můžeš myslet?,'' snažila se to nějak ukecat TenTen.
,,Normálně. Není to poprvé co byste udělali něco takového. Tohle je ale fakt to nejlepší co vás napadlo. Musím vám poděkovat.'' Ino s TenTen na ní koukali s ostavřenými pusami.
,,Eh...to..nemáš zač.,'' koktala TenTen. V tu chvíli do květinářství vstoupila Sakura.
,,Ouvejs.,'' zašeptala Ino.
,,Čaues holky. Ach, ahoj Hinato.''
,,Nápodobně Sak.'' Všichni cítili, že atmosféra začíná houstnout.
,,Nevíte, kde je Naruto? Byla jsem u něj, ale doma není.,'' ptala se Sakura.
,,Má misi.,'' Odpověděla Ino a doufala, že ji to bude stačit.
,,S kým? Jakou? Nikdo mi nic neřekl.,'' rozčilovala se Sakura.
,, Se mnou.'' řekla jednoduše Hinata. Sakura se na ni podívala se zdvyženým obočím.
,,Jak s tebou, když jsi tady? Nejsem blbá.''
,,Máme misi ve vesnici. Omluvte mě, ale už se musím vrátit. Čágo belo,'' rozloučila se Hinata a odešla.
,,Tss co si o sobě myslí?''
,,Nevím co proti ní máš Sakuro. Byly jste kamarádky a ty ses začala k ní takhle chovat. My dvě jsme byly nej kámošky-nerada ríkám, že byly, ale je to tak.'' Ino se tvářila naštvaně. Vůbec nechápala Sakuřino chování. Ta ignorovala co ji řekla.
,,Co to vlastně mají za misi?''
,,Hlídají dítě velitelky ANBU,'' odpovědělaji TenTen, protože Ino na ni byla naštvaná.
,,COŽE? CO SI MYSLÍ, ŽE TÍM DOKÁŽE!,'' křičela Sakura.
,,Co si myslíš ty?! Ječíš tu jak pominutá. Opravdu nevím co se to s tebou stalo. A prosím tě odejdi od tud. Nepotřebuji, abys mi odháněla lidi.'' Ino ji ukázala dveře a Sakura poníženě odešla.


SasuSaku&NaruHina-Dozoku(1-5)

6. srpna 2009 v 18:06 | Miyu-chan |  Fan Manga(Komixy)
Tak jsou tady první stránky.
SasuSaku&NaruHina-Dozoku COVER

5. srpna 2009 v 22:06 | Miuy-chan |  Fan Manga(Komixy)
Komban wa. Omlouvám se Ami, že jsem tu nedala další díl povídky, ale před chvíli jsem přišla. Začnu překládat další doujinshi jelikož si musím prosvičit angiličtinu. Je to na pár Sasuke a Sakura a Naruto a Hinata. Jmenuje se to Dozoku což znamená ''rodina''.