Červen 2009

Ehm, Ehm....

30. června 2009 v 21:01 | Miyu-chan |  Moje kecy
Ehm...*kašli*...tak trochu jsme kreslila. já vím je to hnusný, strašný... Vůbec neumím kreslit, ale alespoň se zasmějete. Byla jsme donucena to sem dát, jinak bych to sem nedala. Kreslím vždycky podle nějakého obrázku, ale vždycky si tam něco domyslí, nebo něco uberu, ale třeba ten chibi je kreslený po paměti.
Diplík od Fujimoto Ayumu

28. června 2009 v 21:10 | Miyu-chan |  Diplomy

Děkuju je kawai, žhe?

PS: Pozor Naruto ať ti ten krab nevleze do kalhot XD.
Ještě dodatek ke včerejšímu článku. Kakashi Gaiden bude v anime!! Konečně dlouho očekávaná chvíle. Těším se na Minata. Ještě by to chtělo Yondaime Gaiden a aby Kishimoto-san oživil Minata.

Novinky

27. června 2009 v 17:07 | Miyu-chan |  Moje kecy
Zrovna jsem si přečetla novou mangu a je k ní plno vyčerpávajícíhc novinek. V Japonsku(ke jinde, že) se bude konat Naruto Premier show Od 18.7. do 31.8. Pořádá ji USJ(Universal Studio Japan) a budou tam vystupovat živí herci představující postavy z Naruta. Je tu ku příležitosti desátého výročí Naruta(vydáván od roku 1999 to ten čas letí, co?). Škoda, že nemůžu jet na prázdniny do Japonska já bych tak moc chtěla. Holt smůla. O něco níž je trailer k akci.

K tomu bude ještě další Naruto movie se jménem ''Dědicové ohnivé vůle''. To znamená, že tam bduou všichni(asi).
Oficiální stránky k desátému výročí jsou ZDE

Vzpomínka na Michaela Jacksona

26. června 2009 v 12:04 | Miyu-chan |  Videa
Takže velmi smutná správa pro všechny příznivce Michaela Jacksona. Včera ve 23:46 našeho času zemřel král popu. Musíte uznat, že Michael byl opravdu nejlepší a je škoda, že jsem neměla tu možnost ho vidět na živo. Dávám sem pár videoklipů jako vzpomínku na něj.Black Or White

Thiller
Leave me Alone


The Way You Make Me Feel


WhyWe Are The WorldBillie Jean


Kdo ho neměl rád tak má smůlu. A ti co měli rádi jeho songy a jeho hudbu určitě uronili nějkou tu slzu.

Nic se nedá dělat

25. června 2009 v 19:54 | Miyu-chan |  Moje kecy
Je to tady. Zítra už mám poslední den na základce a v září nastoupím na sš. Končíme už zítra, protože nám ředitel dal ředitelské volno. Dnes jsme měli, jako každý rok, rozloučení v kině. Když jsme nastupovali na pódium už se mi draly slzy do očí. Potom četli řeč a děkovali jsme tak učitelů co nás učili. Pak jsem měli prezentaci jak šel s námi čas. Nevydržela jsem to a slzy tekly sami od sebe. Když jsem dávala učitelce, co mě měla na angličtinu, musela jsem ji obejmout. Celá škola mi bude moc chybět. Zítra bude velký den a rozlučka. Doufám, že se s nimi ještě uvidím. S jednou se budu vídat i na sš a možná budeme i spolu ve třídě, což je super. Jinak všude jsou záplavy a pořád chči.. chci říct prší. Tady v Ostravě odpoledne bylo pěkně, ale teď začíná hřmět a od Polska je úplně černo. Doufám, že jstem všichni na ''suchu'' a nikdo se neutopil. Sayo nara mina. Vaše smutná Miyu-chan.

Nikdy nezapomenu na ZŠ Ksmonautu 13. Budu vzpomínat sand jen v dobrém. Bude se mi stýskat hlavně po 9.B. Nejlepší třída do které jsem se mohla dostat. Jste NEJ!(Jak jsem jenom mohla napsat takovou blbost :D Chybět mi budou tak 3 4 lidé jinak jsem ráda, že jdu pryč)

Pomožte Narutovi

23. června 2009 v 21:07 | Miyu-chan |  Moje kecy
Tato novina je z blogu mojeho SB Fujimoto Ayumu.
Tohle jsem prostě nemohla ignorovat XD.
Naruto má hlad, ale ztratil penízky. Vydal se po blozích(bože jak se to píše :D) ''žebrat'' o peníze na ramen. Pomož mu tak, že se podepíšeš. Ramen stojí 10Kč/10Sk(ale na Slovensku už mají EUROvšak?) Tím, že se podepíšeš přispěješ 1korunu
1. Darky kiss ^^
2.NaTušQa
3. Kumiko-chan
4.Deny
5.Kee-chan
6.Tess
7. Ela
8. mychio
9.Fujimoto Ayumu
10.Miyu-chan

There you'll be

19. června 2009 v 16:47 | Miyu-chan |  Jednorázové pokusy
Ve velkém návalu stresu a dnech plných smutku, protože se musím rozloučit se základou. Navždy bud kousmonaut a to se nezmění, jsem napsala jednorázovku. Inspirace-There you'll be od Fait Hill z filmu Pearl Harbor. Snad to není tak strašné. Já myslím, že je. Posuďtě sami. Prosím komenty.
Pusťe si k tomu tuhle písničku

When I think back
On these times
And the dreams
We left behind
I'll be glad 'cause
I was blessed to get
To have you in my life
When I look back
On these days
I'll look and see your face
You were right there for me

Nikdy jsem si toho nevšiml. Vždycky jsi mě sledovala. Stála jsi za mnou... Když mě ostatní opustili ty jsi zůstala. Teď, když si vzponemu, chtěla jsi mě zaujmout. You were right there for me. Byla jsi tu vždy pro mě.

In my dreams
I'll always see you soar
Above the sky
In my heart
There will always be a place
For you for all my life
I'll keep a part
Of you with me
And everywhere I am
There you'll be


Vkradla jsi se do mých snů, Viděl jsem tě jako anděla jak letíš na nebi. Chránila jsi mě... Pořád tě vidím před sebou. Tvé roztomilé červenající se tváře a stydlivý výraz. To mám na tobě rád, protože jsi jiná než ostatní. Vzala jsis část mého srdce a ty jsi mi dala svou. And everywhere I am there you'll be. A kdekoliv jse já tam budeš TY!

Well you showed me
How it feels
To feel the sky
Within my reach
And I always
Will remember all
The strength you
Gave to me
Your love made me
Make it through
Oh, I owe so much to you
You were right there for me

Dívali jsme se večer na západy slunce. Byly vždy tak nádherné, ale ty jsi víc. Pomohla jsi mi překonat bolest ze ztráty přítele. Tehdy jsem s nikým nechtěl mluvit, ale ty jsi přesto přišla a dala mi sílu a chuť znova žít. Jsi tu, abych nebyl sám. I owe so much to. You were right there for me. Tolik ti toho dlužím. Byla jsi tu přesně pro mě.

In my dreams
I'll always see you soar
Above the sky
In my heart
There will always be a place
For you for all my life
I'll keep a part
Of you with me
And everywhere I am
There you'll be


Jsi můj anděl. Budeš mě vždy chránit i za cenu svého života. Jsi tak čistá...Jako čerstvě napadlý sníh. Dotkl jsem se tvojí tváře, byla jemná jako samet- ne byla jemnější. Často, když jsi mi něco říkala neslyšel jsem tě. Díval jsem se jak se tvé rty pohybují a obdivoval jsem tovu krásu. Nemohl jsem uvěřit, že můžu mít něco tak nádherného. And everywhere I am there you'll be. A kdekovil jsem, tak jseš ty.

Cause I always saw in you
My light, my strength
And I want to thank you
Now for all the ways
You were right there for me
You were right there for me
For always


Jsi moje slunce, má síla, můj život... Bez tebe bych nemohl existovat. Jsi část mne sama. Když nejsi se mnou cítím se tak osamělý. Doufám, že to cítíš stejně. Když jsi se mě dotkla pocítil jsem hřejivé teplo po celém těle. Rozproudila se ve mě krev. Za všechno ti moc děkuji. Za to, že jsi tady se mnou. You were right there for me. For always. Byla jsi tu přesně pro mě. Pro vžycky.

In my dreams
I'll always see you soar
Above the sky
In my heart
There will always be a place
For you for all my life
I'll keep a part
Of you with me
And everywhere I am
There you'll be


Bolelo mě, když jsem tě viděl plakat kvůli mě. Když ti ta slaná tekutina stékala po tvých tvářích. Ale slíbil jsem ti ,že už nikdy nebudeš ronit slzy kvůli mě. Úsměv ti sluší víc. Teď jsem konečně šťastný. Mám tě tady u sebe. Cítím tvé teplo. Cítím tvé doteky... Půjdeme spolu ruku v ruce vstříc našemu osudu. Navždy zůstaneš v mém srdci. Budu tě milovat po zbytek mého života i po něm. And everywhere I am There you'll be. Navždy
Snad jste poznali na jaký pár to bylo.

BILY(Because I Love You) 29-33END

16. června 2009 v 21:00 | Miyu-chan |  Fan Manga(Komixy)
A máme tady konec.
Tak mám to za sebou. Omlouvám se za případnou bad English XD.

Jsem mrtvá XD

14. června 2009 v 19:44 | Miyu-chan |  Moje kecy
Vrátila jsem se od babi. Věřte nebo ne bylo to asi poprvé co se mi od tama nechtělo(kromě toho jak jsem byla malá). Jsem sice utahaná z nakládání dřeva, pak vození (po 30 kolečkách jsem přestala počítat), plevání zahrady.... Ale staálo to zato. Dostala jsem money, takže to bylo jako brigáda. Děda dostal před dvěma měsící těhotnou králici a narodilo se ji sedm králíků. Pořád jsem se snimi mazlila a hlavně s jednou. Pojmenovala jsem ji Rangiku podle Matsumoto Rangiku z Belache, protože má stejné oči jako ona i pohled. Čekají mě povinosti ke konci šk roku, ale to se zvládne. Zítra se pokujím přeložit další stránky BILY. To je vše. Sayo vaše Miyu.

BILY(Because I Lovee You) 22-28

12. června 2009 v 20:20 | Miyu-chan |  Fan Manga(Komixy)
Další stránky doujinshi. Tak si je užijete, protože o víkendu tu nebudu, takže nic tu nebude. Budu se opět nudit u babči.