Duben 2009

Romeo&Julie jako manga

25. dubna 2009 v 19:48 | Miyu-chan |  Moje kecy
Ahojte po dlouhé době sem něco dávám. Měla jsem shon ohledně střední školy. Dost těžko jsem se rozhodovala kam půjdu a nakonec jdu na hotelovku. Snad nebudu litovat. Světlá stránka je, že tam budu se svojí kamarádkou.
Dneska jsme byli celá familia v Shopping parku. Šli jsem do knihkupectví, rptože potřebuju učebnice. No tak tlustu knihu jsem ještě neviděla. Úplně vzadu objevila Ino-chan mangu!!! Bylo tam toho málo, ale to bylo poprvé co jsem viděla manguv obchodě. Nejvíce mě zaujala Romeo&Julie. Montekové a Kapuleti jsou dvě znepřátelené rodiny japonské mafie(jakuza), Romeo je rockovou hvězdou a Julie dívenkou z módní tokijské čtvrti. Učitelé v Anglii říkají, že je to výborná učeební pomůcka.


Naruto Shippuuden movie 2 je tady!!!

21. dubna 2009 v 21:04 | Miyu-chan |  Videa
Ano konečně jsem se dočkali. Dlouho očekávané Naruto movie je tady. Konoha brzo slibuje i český překlad, ale nejprve musí být kvalitní angilcký překlad. No jestli chcete vědět co tma je tak se koukněte sami. Nejsem nijak velká fanynka Sasukeho, ale je to Sasuke a když už se někde objeví tak to je něco. __Tady se můžete na to juknout.__

Výtvor v umv

16. dubna 2009 v 20:21 | Miyu-chan |  Moje kecy
Má jako jeden volitelný předmět umv(umělecko-řemeslná výchova). Děláme tam s keramikou, vyrábíme různé věci ze sklíček, drháme... Poslední dva měsíce jsme dělali na pandě z pet-láhví. Povedla se nám. Dokonce ji budeme mít na Dni Země.

Ještě jsem si vyfotila sakury co tu u nás rostou. Bohužel moc dlouho ty květy nevydrží.

No jsou takový toršku rozmázlý ale to snad neva. to ten mobil se třepal XD

Narutrix

13. dubna 2009 v 20:42 | Miyu-chan |  Videa

Aloha!

13. dubna 2009 v 20:08 | Miyu-chan |  Moje kecy
Aloha! Jak jste s měli? V sobotu ráno mě moje drahá kaa-sama probudila v osm ráno! Šla jsem v pátek pozdě spát a ještě k tomu jsem nemohla usnout. Potom pořád plašila, že to nestihnem. No prostě klasika.Tentokrát jsem se nenudila. Neměla jsem ani čas psát a ani na čtení. Večer, když jsem si chtěla rozpůlit pomeranč, jsem se řízla do prstu. krev mi šíleně tekla a já křičela,že vykrvácím. Já vím jsem děsná. Ale já mám panickou hrůzu z jehel a krve. Naštěstí už nekopu sestřičku, když mi chce vzít kre v nebo dát očkování:D . V neděli se nedělo nic moc. Dneska jsem dělala oběd. No řeknu vám bylo to dobrý. Po obědě jsme kecali o všem možným. Babička se mě ptala jestli bych chtěla bydlet potom na baráku kde bydlí. No a já na ně koukala jako''to mi ho chcete nechat?'' Že si prej najdu nějakýho kluka. A pořád mluvili o klucích. A potom, to mě fakt dostalo, naa tom koncertě byl takovéj jeden kluk, který taky hraje u toho učitele na keyboard. Babička:,,No, tam ve předu seděl takový jedne kluk, který pořád po tobě pokukoval. Jsem si všimla, jak mu oči jiskřili. Takový temperamt to byl.'' No já jsem se začala skoro až iistericky smát. Nejhorší je, že mě fakt zaujal už minulý rok, když jsme měli koncert. Byla jsem ráda, že jsem ho po roce viděla. A víte coOn je blonďák!!! První reálný blonďák co se mi líbí.
To je všechno. Doufám, že nemáte moc modřin!
Vaše Miyu-chan.

NaruHina doujinshi

10. dubna 2009 v 21:15 | Miyu-chan |  Fan Manga(Komixy)
Takže přeložila jsem jeden dojinshi z deviantartu.
Zítra jedu k babi a vrátím se v pondělí. Bééé já se tam unudím k smrti. Máme na deset dní animax a já tu 3 dny nebudu. Stahuju si mangu do mobilu, abych to vydržela.


Prosím jeslti chcete kopírovat tak SE ZDRORJEM!

Op e End z Naruta

9. dubna 2009 v 16:26 | Miyu-chan |  Music
Je to tady. Nový openig a endig z Naruta!
Openig má nasvědomí skupina Ikimono Gakari a jmenuje se Hotaru no Hikari
Ending zas Super Beaver jmenuje se Shynkokyuu.Moc se mi ale nlíbí jak je udělaný, ale openig upe whuaaa.

1.Jednorázovka- Láska je jako droga

8. dubna 2009 v 20:28 | Miyu-chan |  Jednorázové pokusy
Překonala jsem se! Napsala jsem jednorázovku. Naše matyjkářka mě nachtala, když jsem ji psala. Podívala se a řekla jak to můžu stíhat. Fakticky jsem stíhala registrovat nevé učivo a psát. Ženy dokaží dělat víc věci najednou. Každá můj pokus zkončilv koši. Prosím neukamenujte mě za to. Je to na pár NaruHina(jak jinak, že?) Název je neobvyklý. Ale já si myslím že to je pravda-Láska je jako droga.Pozn. Proložené písmo je jako že si to myslí v duchu.

Snad to není tak hrozné.
¨
V neobyčejné světě plném shinobi se nacházela jedna neobyčejná vesnice. Pyšnila se nejlepšími shinobi a mezi ně patřil i Uzumaki Naruto.
Poslední sluneční paprsky se doýákaly tváře tvrdě trénujícího blonďatého ninji.Jeho pohled padl na zapadající slunce.
,,Pro dnešek to už bude stačit.'' Řekl si pro sebe. Sesbíral si ze země své zbraně a znova pohlédl na slunce mizející za obzorem. Přepadl ho smutek. Ztratil nejlepšího přítele, pohádal se se svou nejlepší kamarádkou-bývalou láskou a dívka do které se zamiloval se mu vyhýbá a nemluví s ním. Z jeho přemýšlení ho vytrhl pták nosící zprávy. ,,Ach jo Tsunada no baachanněco chce. Alespoň odsud na chvíli vypadnu. Došel před kancelář mocné Hokage a zaklepal. Po chvíli se ozvalo přidušené''Dále''. Patá seděla za stolem a vydýchávala se jako po aerobiku. ,,Tsunade no baachan je ti dobře?'' Zeptal se Naruto. ,,Jo je a neříkej mi tak. Něčím jsem se zadusila. A teď k tomu proč jsem tě zavolala. Mám pro tebe misi.'' Podala mu papíry. ,,Ale to je mise pro dva.'' Řekl po chvíli Naruto. ,,Dobrý postřeh. Bohužel má k dyspozici jen Sakuru a Hinatu.'' Naruto se zamyslel. Se Sakurou se pohádal a kdyby ji vzal s sebou moc dobře by to nedopadlo. Hinata sním vůbec nemluví.,,Vezmu s sebou Hinatu.'' ,,Dobře. Pošlu ji zprávu. V sedm hodin ráno buď u hlavní brány.'' Rozloučil se a pomalým krokem se došoural domů. Osprchoval se a šel rovnou do postele. Ani si nenachstal budík a proto zaspal.Když se probudil podíval se na budík, který ukazoval za deset minut sedm. Tryskem vyskočil z postele. ,,Sakra! Jakto že jsem zaspal. Budu si muset vymyslet nějakou výmluvu-ne to budu jako Kakashi-sensei.'' Za deset minut už pádil k bráně.
Hinata už čekala. ,,Kdybych alespoň věděla ským jdu na misi.'' V dálce uviděla běžet někoho v oranžové kombinéze. ,,Cože? Proč jdu na misi s Narutem. Nechci s ním mluvit.'' Naruto k ní celý udýchaný přiběhl. ,,Gomen Hinata-chan zaspal jsem.'' ,,Ještě že mi nelže.'' Jejich pohledy se setkaly. Narutovi se v těle rozlil hřejivý pocit, který cítil když mu byla na blízku. Hinata se trochu začervenala. Chvíli bylo ticho a jen tak si hledeli do očí. Hianta ticho prolomila. ,,M-máš tu dokumenty o misi?'' ,,Jo..tady.'' Podal ji papíry sledoval jak si je pročítá. Cítila na sobě jeho pohled a zřevenala ještě víc. ,,Je tak rozkošná když se červená. Nevím proč se mi vyhýbá. '' ,,Děje se něco Naruto-kun?'' ,,He? Ne nic.'' Vydali se na cestu. Hinata sem tam zkontrolavala okolí byakuganem a sem tam koukala na Narutam který byl ponořen do myšlenek o kterých věděl jen on. Není divu, že to napálil přímo so stromu a padal dolů jako zralá šištička.
,,Ááá.'' ,,Naruto-kun!'' Vykřikla Hinata a seskočila za Narutem. ,,Jsi v pořádku? Není ti nic?'' ,,Má o mě starost.'' ,,Ne jen jsem se trošku bouchl do hlavy.'' ,,Teče ti krev z hlavy. Ukaž podívám se ti na to.'' Vyčistila mu ranu a zavázala obvazem. ,,Co budu dělat? Jsem tu s ní sám. Musím ji to říct.'' ,,Naruto- kun.'' ,,Ano!Ano!Ano! Porosím řekni to.'' Hinata se začervenala, když viděla Narutův rozzářený pohled, ktrým se na ni díval.,,M-m- měli bychom se asi pro dnešek utábořit.'' ,,Co jsem vlastně chtěl aby řekla.'' ,,Jo jasně. Rozdělám oheň.'' Naruto rozdělal oheň a sedl si zpatky pod strom.
Hinata se zvedla a šla směrem na druhou stranu ohniště. ,,Kam jdeš?''Zeptal se jí Naruto.,,Sednout si na druhou stranu.'' Odpověděla mu. Naruto posmutněl. ,,Proč? Vadím ti snad? Nebo proti mě něco máš?'' Ta slova Hinatu píchla u srdce. ,,....ne tak to není.'' Vracela se zpět k Narutovi. ,,Právě že naopak. Šíleně tě miluji, ale viděla jsem tě se Sakurou a to mě ničí.'' Sedla si, ale daleko od Naruta. Ten už to nemohl vydržet. Jemně si ji posadil blíž k sobě. ,,Hinata-chan... proč se mi vyhýbáš? Proč se mnou nechceš mluvit? Víš jak moc mě tím týráš?'' Zadíval se jí hluboko do očí. Hinata odvrátila pohled a do očí se ji začaly drát slzy. Naruto ji uchopil za bradu a natočil
si její obliček tak, aby ji viděl do očí. ,,Hinato....odpověz mi ....prosím.'' Nadechla se a..
,,Proč ti na tom záleží? Nikdy ti nezáleželo na tom jestli s tebou mluvím nebo ne. Nikdy sis mě nevšímal tak proč?'' Slyzy se jí už kutálely po tvářich. ,,Vím.....ale uvědomil jsem si hodně věcí. Vždycky si stála za mnou a uvědomil jsem si, co k tobě cítím.'' ,,LŽEŠ!,'' křikla, ,,Viděla jsem tě se Sakurou jak jste se líbali!'' ,,Tak to nebylo. Kdyby jsi tam zůstala déle viděla bys, že jsem ji odstrčil a řekl jsem ji že miluji jinou. Dívku, která je pro mě nejúžasnější člověk na světě. A pochopím, když už mě nebude chtít.'' Na chvíli se odmlčel. ,,Ale chci se alespoň jednou dotknou jejich rtů, políbit je cítit je na těch svých.'' Naruto nebezpečně zkracoval vzdálensto mezi jejich rty. Hinatě tlouklo srsce tak jako by ji mělo vyskočit z těla a po těle ji naskočila husí kůže. Potom se Naruto dotkl svými rty jejich. Jemně ji políbil a Hinata mu polibek dychtivě opětovala. Oba byli jako v euforii. Když se Naruto po chvíli odtáhl točila se mu hlava. Hinata takřéž nevnímala okolí. Byla jako omámená. Nahnul se k jejímu uchu. Odhrnul její dlohé vlasy a něžně ji zašptal do ucha:,,Jestli mě nechceš vidět tak mi to řekni teď a já odejdu z Konohy., protože já tě miluji k zbláznění a jsem závislý na tvém úsměvu a na tvé vůni.'' Podíval se ji do očí. Byly plné radosti.
,,Pořád tě miluji a nikdy nepřetanu a tak prosím neodcházej, protože bych bez tebe umřela.'' Naklonila se k němu a políbila ho na jeho měké rty. Naruto jejich polibek prohloubil. Oby nechtěli, aby ta chvíle zkoničla. Konečně byli spolu a to bylo to nejdůležitější. Protože Láska je jako droga.
The End

Vykvakačka

6. dubna 2009 v 20:22 | Miyu-chan |  Moje kecy
Koničiwa všichni doufám že se máte dobře. Minulý týden jsem ve čtvrtek odešla ze školy páč mi bylo blbě. V pátek jsem nešla vůbec. Taťka koupil new tiskárnu(jupííí) tak jsme ji instalovali. Je velká jako kráva(to řek taťka), ale tiskne nádherně rychle a nedělá takový kravál jako bývallá hp. Ještě dodatek k tiskárně je japonská XD zn. Canon. V sobotu šel taťka koupit nové bedničky. Jsou fakt malé, ale kdybyste slyšeli jak hrají. Bubnujou jako repráky na koncertě. Odpoledne jsem šli s mamkou a ségrou do shopinu koupit Ino-chan nové botky(ti co neví je to moje sestra). Mamka si musel samozřejmě koupit taky. A já nic. :(. Alespoň mi koupila tričko v New Yorkru. Je jak jinak fialové a příští týden jdem zas a tentokrát budou snad i boty. V neděli jsem šla tentokrát jen s Ino-chan znovu do shopinu. Jenou jsem to tak rychle proletěly a zamířily do hypky vykoupit Naruto croisanty. Cestou zpět jsme se stavily na hřbitově. Sice tam neleží nikdo z rodiny, ale chodíme tam pravidelně , když je teplo. Nosím tam kytky cizím lidem a hlavně dětem co umřely ještě malé. Jsem divná, co? Já bych snad byla schopná se zamilovat do mrtvoly :D. A teď k dnešku. Lenulen nebyla ve škole, protože marodí, takže jsem se dost nudila. Nemohla přijít ani na koncert. Měly jsem s Ino-chan a dalšími děckama co chodí k učitelovi Rončkovi na keyboard(klávesy), třídní předehrávku. Jo válely jsme! Jednu skladbu jsme hrály společne a lidi tleskali jak tuleni. Potom jsem hrála já a čučela jsem jak mi to šlo. Ještě větší potlesk. Fakt se jim to líbilo. Jsme ráda, protože jsem zas málem omdlela. Já jsem strašná trémistka, ale už jsem se trochu otrkala. Mám víc odvahy a moje sebevědomí se trošku zvedlo. Ještě malá poznámka asi budeme mít ve škole fan club Baraca Obamy. Fakt ho žerem. Nej prezident. Toť vše. Gomen musela jsem se vypsat.
Nakonec krásná písnička, kterou poslouchám asi tak půl měsíce dokola. Ještě něco! Já vím jsem hrozná. Každý měsí sem bdu dávat song měsíce. Tenhle měsíc tam bude Akon Beautiful. Je to můj nej zpěvák. :=)
Justin Timberlake a T.I. Dead and gone